The Malori   At Tswalu

Malori oznacza „marzyciela” w języku Tswana i nie może być bardziej odpowiedniej nazwy dla tego luksusowego zakwaterowania. Piękny pokład do spania na środku pustyni Kalahari jest tak zachwycający, że zapewni najsłodsze sny. Pokład pokryty jest strzechą i otwarty ze wszystkich stron, dzięki czemu można podziwiać widoki od momentu przebudzenia do zaśnięcia. W bezchmurną noc możesz cieszyć się wysadzanym diamentami niebem tylko dla siebie.

Malori znajduje się na jednej z najbardziej ekskluzywnych nieruchomości na świecie. Tswalu Kalahari to największy prywatny rezerwat dzikich zwierząt w Afryce Południowej, który przyjmuje nie więcej niż 30 gości, aby zapewnić wyjątkowe wrażenia. Dodatkowo noclegi w rezerwacie są wyjątkowo zaciszne, dzięki czemu można poczuć się jak jako jedyny gość na rozległej pustkowiu.

Główną atrakcją Malori jest prywatne safari z profesjonalnymi przewodnikami, którzy dostosują trasę do Twoich zainteresowań i preferencji. Na ponad 114 000 hektarów Tswalu można spodziewać się obserwacji lwów, nosorożców, bawołów, gepardów i wielu innych gatunków. Miłośnicy przygód mogą wybrać się na safari konne.

Po męczącym dniu spędzonym na sawannie warto poddać się najwyższej jakości zabiegom spa w tajemniczym ogrodzie lub poćwiczyć w siłowni. I oczywiście długi dzień pełen przygód nie byłby kompletny bez odpowiedniej uczty. W Malori możesz delektować się daniami inspirowanymi kuchnią południowoafrykańską, najlepszym winem z RPA i niekończącymi się obserwacjami gwiazd.

Malori Sleepout Deck Na Pustyni Kalahari W Afryce PołudniowejMalori W Namiocie TswaluMalori Przy Tswalu Namiotowym WnętrzemMalori Przy Namiotem Tswalu Widok Pustyni KalahariMalori na śniadaniu na pokładzie TswaluMalori Na Pokładzie TswaluSerwis pokładowy Malori At TswaluMalori W Tswalu Na Pustyni KalahariMalori Na Pokładzie Tswalu Widok Pustyni Kalahari Podczas Zachodu Słońca

Ocena hotelu
hotelirestauracjainfo.pl
Adblock
detector