The Madrona  

W pierwszym pełnym roku pandemii projektant wnętrz Jay Jeffers postanowił zobaczyć XIX-wieczną rezydencję na obrzeżach Healdsburga, tętniącego życiem miasteczka Wine-Country. Nie miał misji kupna nieruchomości, ale rezydencja z 1881 roku z majestatycznymi widokami na dolinę Dry Creek zaparła mu dech w piersiach. Przechodząc z pokoju do pokoju, jego wizja kolorowego i bogato zdobionego wnętrza stawała się krystalicznie czysta.

Dwa lata później otworzył 24-pokojowy hotel butikowy w kalifornijskim Wine Country. Jako zagorzały fan najnowocześniejszego wzornictwa, Jeffers współpracował z lokalnymi artystami, aby tchnąć nowe życie w rezydencję, przy pełnym poszanowaniu jej dziedzictwa architektonicznego.

Zdjęcia autorstwa Matthew Millmana i Daniela Seunga Lee

Okazała rezydencja otoczona jest ośmiohektarowym terenem zielonym, w tym półhektarowym ogrodem, w którym warzywa są pozyskiwane do restauracji, prowadzonej przez nagrodzonego gwiazdką Michelin szefa kuchni Jesse Mallgrena.

Antena Hotelu MadronaWejście do hotelu MadronaRecepcja Hotelu MadronaHotel Madrona Widok Z Baru

Piękne dzieła sztuki w hotelu zostały ręcznie wyselekcjonowane przez Lisę Chadwick, właścicielkę Dolby Chadwick Gallery w San Francisco.

Salon przed hotelem MadronaTylny salon hotelu MadronaWozownia Hotelu Madrona

Jadalnia Madrony zaprasza tłumy, które lubią pochwalić się najmodniejszymi eleganckimi sukienkami i apartamentami. Nagrodzony gwiazdką Michelin szef kuchni, Jesse Mallgren, prowadzi restaurację, w której znajduje się kreatywny i najnowocześniejszy żyrandol firmy Tuell & Reynolds, ładnie kontrastujący z odważnymi, pomalowanymi na żółto ścianami i sufitem.

Jadalnia Hotelu Madrona

Bar Hannah

Bar Hannah w hotelu MadronaŁazienka Hotelu MadronaPrywatna jadalnia hotelu Madrona

Urzekający wystrój Madrony i niezwykła dbałość o detale tworzą niepowtarzalny klimat wewnątrz XIX-wiecznej posiadłości.

Loft Właściciela Hotelu Madrona

Madrona oferuje klasyczne pokoje hotelowe i prywatne bungalowy. Każdy z nich został ozdobiony przez artystę akwareli z Detroit, Kelly Venturę, której tapety są tak ładne, że przekształcają każde wnętrze w tętniące życiem doświadczenie przypominające wystawę.

Wnętrze pokoju Madrona Hotel BungalowSypialnia w bungalowie hotelu MadronaPokój Gościnny Hotelu MadronaPokój Gościnny Hotelu Madrona ŁazienkaTaras Palmowy Hotelu MadronaGanek frontowy hotelu MadronaWidoki na dolinę Ganek hotelu MadronaBasen Hotelu MadronaOgród Hotelu Madrona Z Palmami

https://www.youtube.com/watch?v=/Pz7tZ7yXSKY

Ocena hotelu
hotelirestauracjainfo.pl
Adblock
detector