The Ludlow  

Zlokalizowany w nowojorskiej dzielnicy Lower East Side, The Ludlow został otwarty w 2014 roku i od tego czasu jest popularnym miejscem w takich magazynach jak Vogue, The New York Times i Conde Nast Traveler. Dlaczego ten hotel jest tak popularny w prasie? Ponieważ, w przeciwieństwie do innych hoteli sieciowych, podczas pobytu w The Ludlow goście naprawdę poczują się jak rodowici nowojorczycy. Wybierz pokój w stylu loftu lub studio — w każdym z nich poczujesz się jak w domu z dala od domu.

Wystrój hotelu The Ludlow jest prosty, jasny i nowoczesny. Łazienki są luksusowo udekorowane szarą i czarną mozaiką oraz złotymi akcentami; w pokojach Loft Queen goście będą mieli do dyspozycji oddzielną wannę i prysznic ze strumieniem deszczowym oraz wspaniałe lusterko kosmetyczne. Z niesamowitym widokiem na centrum miasta z każdego pokoju, goście mogą poczuć się jak najbogatszy nowojorczyk bez płacenia niebotycznych cen.

Ludlow znajduje się zaledwie cztery minuty spacerem od najbliższej stacji metra i otoczony jest pysznymi restauracjami, kawiarniami i barami, które goście mogą odkrywać. Złap kanapkę z pastrami ze słynnych delikatesów Katz’s lub udaj się do Bowery Ballroom na przedstawienie. Wróć do The Ludlow na miłą kolację w Dirty French, gdzie w klasycznej francuskiej atmosferze bistro można delektować się daniami takimi jak Duck à l’Orange i Salmon Maison.

Hotel Ludlow w Nowym JorkuRecepcja hotelu LudlowLobby hotelu Ludlow z nowoczesną sztuką ściennąLobby hotelu Ludlow z widokiem na ogródTaras w ogrodzie hotelu Ludlow

Brudna francuska restauracja

Brudna francuska restauracjaKról loftu hotelu LudlowŁazienka w hotelu Ludlow

Skybox

Skybox w hotelu LudlowTaras studia królowej hotelu Ludlow

Ocena hotelu
hotelirestauracjainfo.pl
Adblock
detector