The Chilko   Resort

Kolumbia Brytyjska jest jednym z nielicznych obszarów dzikiej przyrody o umiarkowanym klimacie, jakie pozostały na Ziemi. Ten domek to miejsce, które oferuje „Pakiety z widokiem na niedźwiedzia grizzly” – niesamowite! The Lodge ma politykę zakazu korzystania z telefonów komórkowych, a wszystko jest nastawione na stworzenie spokojnego odosobnienia od szaleństwa współczesnego życia.

Główna Loża to ocieplone ogniem, surowe sanktuarium z drewnianą podłogą. Możesz zatrzymać się w „wieży”, gdzie ogromne okna witają świt, a zachody słońca są wyrzeźbione w twojej sypialni. Istnieje również wiele indywidualnych chat do wyboru, z których każda ma własną osobowość.

Jest mnóstwo zajęć na łonie natury; doświadczeni przewodnicy zajmują się wędkowaniem, jazdą konną, wędrówkami, spływami kajakowymi i obserwowaniem zwierząt, więc nie musisz się martwić, że zgubisz się w potężnej dziczy. Jest też masaż, siłownia i instruktorzy jogi. Jest też mnóstwo okazji do czytania książki przy kominku, jednego z małych luksusów życia.

Jezioro Chilko

Jezioro Chilko jest największym wysoko położonym jeziorem słodkowodnym w Ameryce Północnej i jest ważnym siedliskiem łososia. Jezioro Chilko jest częścią Parku Prowincjonalnego Ts’yl-os. W 2019 roku prowincja Kolumbii Brytyjskiej zdecydowała o zmianie nazwy jeziora na Tŝilhqox Biny na wniosek rady plemiennej.

Dzikie jezioro w Kolumbii Brytyjskiej otoczone jest bujnym lasem i jedną z najbardziej wyjątkowych górskich scenerii. Okolica jest chętnie odwiedzana przez miłośników sportów wodnych, kajakarzy, wędkarzy, turystów z plecakiem i wczasowiczów.

Krystalicznie czyste wody jeziora Chliko rozciągają się na 65 kilometrów, a jego najgłębszy punkt sięga 1201 stóp (366 metrów).

Domki z bali Chilko Experience Wilderness Resort położone są pośród gęstych lasów Kolumbii Brytyjskiej, obok magicznego jeziora.

Chilko Experience Wilderness Resort z lotu ptaka

Piękne chaty z bali są daleko od cywilizacji. Dwieście mil od najbliższego sklepu spożywczego, pięćdziesiąt mil od poczty i czterdzieści mil od najbliższej sieci energetycznej. Nie ma więc w zamian zanieczyszczenia świetlnego, a nocą można zobaczyć krystalicznie czyste, rozgwieżdżone niebo.

Główny budynek Chilko Experience Wilderness Resort

Urocze domki z bali składają się z jednej lub dwóch sypialni, a większość z nich posiada aneks kuchenny.

Chilko Experience Wilderness Resort Lodge

Każda leśna kabina jest wyjątkowa pod względem wystroju i charakteru, wyposażona w zabytkowe meble i luksusowe udogodnienia hotelowe.

Chilko Experience Wilderness Resort ForestChilko Experience Wilderness Resort Wyżywienie

Ten ośrodek all inclusive zapewnia posiłki przygotowywane przez szefa kuchni oraz wybór najlepszych win i browarów rzemieślniczych z Kolumbii Brytyjskiej.

Część wspólna Chilko Experience Wilderness ResortSalon Chilko Experience Wilderness ResortDrewniane wnętrze Lodge nad jeziorem ChilkoPokój The Lodge at Chilko Lake

Możesz spać w przytulnych domkach z bali w Chilko Experience Wilderness Resort i budzić się z widokiem na piękne wybrzeże Cariboo Chilcotin.

Sypialnia The Lodge at Chilko LakeDrewniane łóżko The Chilko Experience Wilderness ResortPokój The Lodge at Chilko Lake z oknami dookołaThe Lodge na tarasie jeziora ChilkoRelaks przed The Lodge nad jeziorem ChilkoDrewniane krzesło z widokiem na jezioro Chilko

Ogrzewana ogniem ekologiczna wanna z hydromasażem z fantastyczną panoramą dzikiej przyrody i prywatnym jeziorem to coś, czego musisz spróbować!

Jacuzzi w naturze

Na krystalicznie czystym jeziorze Chilko możesz wybrać się na spokojną wyprawę kajakiem, kajakiem lub wiosłowaniem na stojąco.

Spływy kajakowe po jeziorze Chilko

Jeśli jesteś fanem raftingu dziką rzeką, możesz wybrać się na wyjątkową wycieczkę po najdłuższym przejezdnym odcinku klasy IV w Ameryce Północnej z 18 milami ciągłych kaskad górskich.

Rafting na jeziorze Chilko

W tej odległej części świata niedźwiedzie grizzly przewyższają liczebnie ludzi.

Niedźwiedź grizzly w Chilcotin

The Lodge oferuje doskonałe możliwości wędkarstwa muchowego, jazdy konnej, pieszych wędrówek i fotografowania w magicznych krainach Kolumbii Brytyjskiej.

Puszcza Chilcotina

Jeziora przypominające fiordy w Chilcotin Country – płaskowyżu i regionie górskim w Kolumbii Brytyjskiej.

Fiord Chilcotin

Ocena hotelu
hotelirestauracjainfo.pl
Adblock
detector