The Inn   at Rodanthe

Ta wynajmowana nieruchomość została zbudowana w latach 80. XX wieku na Outer Banks w Karolinie Północnej, 200-kilometrowym odcinku wysp barierowych u wybrzeży kontynentalnej części Ameryki Północnej, które od dawna są miejscem wakacyjnym usianym latawcami.

Było to miejsce kręcenia filmu Nights in Rodanthe, w którym Richard Gere i Diane Lane zagrali w romantycznym melodramacie. Film był tak poruszający, że grupa fanów prowadziła kampanię na rzecz ratowania budynku, gdy groziło mu potępienie, aw 2010 roku został kupiony i ponownie udostępniony jako nieruchomość na wynajem.

Dekoracja została starannie zaaranżowana, aby przypominała plan filmowy z tapetami w stylu vintage i oryginalnymi rekwizytami, takimi jak lustra i lampy do dekoracji sypialni. Nawet wahadłowe drzwi w kuchni zostały zreplikowane.

Dlaczego taka praca miłości? Cóż, dla fanów film przedstawia drugą szansę, naprawę związków i triumf miłości. Rzeczywiście, tak jak ta konstrukcja została uratowana przed zniszczeniem, być może ludzie, którzy tam przebywają, również mogą odnaleźć pełnię.

Zajazd w Rodanthe

Zdjęcie Joyce’a Longobardiego

Zajazd w Rodanthe na plażyZajazd w Rodanthe nocąZajazd na dachu RodantheThe Inn at Rodanthe balkonyThe Inn at Rodanthe jadalnia z Richardem GereThe Inn at Rodanthe kuchnia z Diane LaneRichard Gere i Diane Lane na moloPlakat filmu Noce w Rodanthe

Ocena hotelu
hotelirestauracjainfo.pl
Adblock
detector