The High Line   Hotel

Finalista konkursu „Najwspanialszy hotel na świecie”, hotel High Line w nowojorskiej dzielnicy galerii Chelsea, oferuje gościom 60 pokoi z widokiem na publiczny park High Line w Nowym Jorku. Każdy pokój jest umeblowany ze starannie wyselekcjonowanych źródeł, a każdy wyposażony jest w autentyczny telefon Western Electric 202 z obrotowym wybieraniem. Na najwyższym piętrze hotelu znajduje się nawet „Pokój pisarza”, w którym znajduje się zabytkowa maszyna do pisania. Dla gości, którzy naprawdę chcą najwyższego luksusu, High Line Suite to pokój o powierzchni 500 metrów kwadratowych z łóżkiem typu king-size i widokiem na wewnętrzne klauzurowe tereny prywatnego parku hotelowego.

Z mnóstwem rzeczy do zrobienia i zobaczenia w Nowym Jorku, goście są zachęcani do złapania jednego z hotelowych bezpłatnych rowerów Shinola i przejażdżki wzdłuż Hudson River Park lub lokalnej okolicy. Zeskocz z roweru (rowery nie są dozwolone na High Line!), Aby zwiedzić park zbudowany na podwyższeniu odcinka nieużywanej linii New York Central Railroad. High Line Park, który został otwarty w 2009 roku, jest popularnym miejscem spacerów wśród mieszkańców i turystów oraz przekąsek od jednego z wielu okolicznych sprzedawców.

NYC cię zmęczyło? Wróć i napij się drinka w The Bar; zostań w domu lub zabierz koktajl na patio na świeżym powietrzu.

Budynek hotelu High LineWoda ogrodowa hotelu High LineGłówna brama hotelu High LineZameldowanie w hotelu High LineLobby hotelu High LineSala balowa hotelu High Line KingsmanSkórzane meble High Line Hotel KingsmanBar w hotelu High LineKlatka schodowa hotelu High LinePokój w hotelu High Line z dużymi oknamiSypialnia w stylu High Line HotelApartament High Line HotelŁazienka hotelu High LineTylne patio hotelu High LineTaras przy barze hotelu High LineOgród przed hotelem High Line

Ocena hotelu
hotelirestauracjainfo.pl
Adblock
detector