The Henry   Cebu

Henry Hotel to hotel w Cebu City (na Filipinach) i oferuje swoim gościom całkiem wyjątkowe wrażenia. Motto tego butikowego hotelu brzmi „jak żaden inny” i z pewnością się do niego stosuje. Pełen osobowości i uroku hotel The Henry zyskuje popularność wśród lokalnych i zagranicznych turystów, ponieważ goście są zachwyceni nieszablonowym wystrojem wnętrz i niezwykłą obsługą swoich klientów. Ten modny hotel z artystyczną atmosferą jest wyposażony we wszystkie małe dodatki, dzięki którym każdy gość będzie czuł się komfortowo jak nigdy dotąd.

Z 38 pokojami, od „Big do XX-Large”, wszystkie są wyposażone w niepowtarzalny wystrój; Twój pokój może mieć jasne, odważne kolory ścian lub bardziej pastelowe odcienie. Inspirowany Warholem pop-art jest usiany całym The Henry, a niektóre pokoje zdobią malowidła ścienne przedstawiające Marilyn Monroe i marokańskie okna. Możesz więc mieć pewność, że żadna rzecz w hotelu Henry nie będzie przypominać niczego, co widziałeś wcześniej w jakimkolwiek innym hotelu.

Hotel posiada również odkryty basen; Rica’s, restauracja o tematyce komiksowej; Qube, galeria sztuki w budynku; oraz czytelnia.

Z zewnątrz budynek Henry Hotel CebuHenry Hotel Cebu z zewnątrz przez oknaZameldowanie w Henry Hotel CebuElementy wystroju lobby hotelu Henry CebuDesignerski stół Henry Hotel CebuPosiłki w Henry Hotel CebuRestauracja Henry Hotel CebuDuży pokój Henry Hotel CebuDuży pokój Henry Hotel CebuPokój Henry Hotel Cebu XLTaras hotelu Henry CebuBasen w hotelu Henry Cebu

Ocena hotelu
hotelirestauracjainfo.pl
Adblock
detector