The Heinz Julen   Penthouse

Heinz Julen Penthouse to artystycznie skonstruowany penthouse stworzony przez architekta Heinza Julena, wykorzystujący projekt loftu i zawierający unikalne elementy, takie jak kominek umieszczony pośrodku okna salonu, a także wykonany na zamówienie żyrandol i ręcznie wykonane meble. Nad gośćmi znajduje się szklany dach wraz z chatą, z której można podziwiać widok z lotu ptaka na okoliczną wioskę oraz góry Mischabel.

W apartamencie znajdują się duże kuchnie i jadalnie, a także dwa tarasy widokowe. Dwie sypialnie mają wysokie sufity, balkon i prywatną łazienkę. Na najwyższym piętrze znajduje się główna sypialnia z wolnostojącą okrągłą wanną jacuzzi i pochyłym szklanym sufitem. Do dyspozycji Gości jest również parterowy penthouse z prysznicem z hydromasażem, sauną i salą do ćwiczeń.

Wszystkie trzy piętra są otwarte dla Ciebie i dostępne prywatną windą. Oczywiście głównym powodem rezerwacji wycieczki jest cieszenie się najlepszą jazdą na nartach w Szwajcarii dzięki uprzejmości Zermatt Lodge.

Penthouse Heinza Julena latemPenthouse Heinza Julena nocąHeinz Julen Penthouse w śnieguWnętrze penthouse'u Heinza JulenaHeinz Julen Penthouse salon i tarasSalon Heinz Julen Penthouse widziany z góryHeinz Julen Penthouse drzwi na balkonSalon Heinz Julen Penthouse w nocy z widokiem na ZermattKącik relaksacyjny Heinz Julen PenthouseŻyrandol Heinza JulenaHeinz Julen Sypialnia na najwyższym piętrze z jacuzziKrzesło projektowe Heinz JulenHeinz Julen PenthouseHeinz Julen Penthouse z widokiemSypialnia na najwyższym piętrze Heinza JulenaSauna Heinz Julen PenthouseHeinz Julen Taras na najwyższym piętrze

Ocena hotelu
hotelirestauracjainfo.pl
Adblock
detector