The   Glasshouse

Ten hotel został nazwany przez Opodo „hotelem numer jeden, w którym można się rozbierać”. A jeśli uda ci się wyrzucić z głowy myśl o wszystkich chusteczkach, które znosiło twoje łóżko, możesz cieszyć się pobytem w tym pierwszorzędnym obiekcie w sercu historycznego Edynburga.

„Glasshouse” odnosi się do szklanych ścian pokoi wychodzących na dwa akry prywatnego tarasu na dachu z widokiem na dramatyczne szkockie wzgórza. Hotel został zbudowany przy użyciu fasady starego kościoła Lady Glenorchy; tak zwany, ponieważ Lady Glenorchy odnowiła go w 1775 roku jako miejsce spotkań nowego ruchu ewangelickiego. Kiedy wchodzisz do minimalistycznego holu, zdajesz sobie sprawę, że to nie jest nawrócony kościół, ale piękny hotel butikowy.

W pokoju znajduje się wiele drobiazgów, odtwarzacz CD, czasopisma, obrotowy telewizor i łazienka z podgrzewaną podłogą. Apartamenty mają prywatne jacuzzi i sauny. W każdym pokoju znajduje się karafka doskonałego Single Malt, dzięki czemu możesz spędzać wieczory upijając się na tarasie na dachu lub balkonie, z którego roztacza się widok na słynną panoramę Edynburga.

Szklarnia na zewnątrzZderzenie nowoczesności ze starością.  Fasada hotelu GlasshouseLobby GlasshouseBar GlasshouseSztuczny ogień w hotelu The GlasshouseOkno kościoła GlasshousePokój Glasshouse z widokiem na EdynburgPokój Glasshouse z widokiem na ogródŁazienka GlasshouseApartament GlasshousePokój Glasshouse z widokiem na miastoOpalanie na dachu GlasshouseTaras na dachu GlasshouseOgród na dachu GlasshouseTaras szklarniWidok na Edynburg

Ocena hotelu
hotelirestauracjainfo.pl
Adblock
detector