The Farm  

The Farm to kreatywny projekt męża i żony, Suryi i Ritu Singha. Znajduje się na 16-hektarowej działce w pobliżu kosmopolitycznego centrum regionu, Jaipur. Cały hotel jest wykonany z materiałów pochodzących z recyklingu i stara się być oryginalny pod względem projektu i koncepcji.

Każdy pokój jest oddzielony dla dodatkowej prywatności i rozmieszczony wokół podwyższonego basenu, w którym znajduje się również modna restauracja. Goście żywieni są głównie ekologicznymi warzywami z własnego ogródka hotelowego. Luksusu nie poświęca się tutaj twórczym wysiłkom; kolacje są przy świecach i przepyszne. W pobliskim niezależnym kompleksie znajdują się apartamenty tematyczne.

Rekreacji jest pod dostatkiem; hotel posiada własne kino, salę bilardową i studio jogi. Kreatywność jest siłą napędową tego hotelu, a zajęcia z malarstwa odbywają się regularnie. Ale mogłeś się tego domyślić, sprawdzając niepowtarzalne i oryginalne wibracje dekoracji, które niczym wstęga gimnastyczki przepływają przez cały hotel. Możesz także zagrać w golfa lub pojeździć szlakiem po ciepłej i tętniącej życiem posiadłości The Farm.

Panorama hotelu Farm JaipurFarma, schody Jaipur i zdobiona ścianaFarma, taras Jaipur z grami stołowymiTaras hotelu Farm JaipurRelaks w hotelu The Farm w JaipurDrewniana sofa Farm Jaipur z hinduską dekoracjąŁóżko Farm Jaipur na zewnątrzBar Farm Jaipur na tarasieGra w bilard Farm JaipurBilard Farm JaipurBasen Farm JaipurNamiot Farm Jaipur i basenDekoracja ścienna Farma Jaipur z obrazami przedstawiającymi IndianPokój relaksacyjny Farm JaipurIndyjski autobus w kolorze żółtymStolik motocyklowySypialnia w hotelu Farm JaipurPokój Farm JaipurŁazienka Farm JaipurPokój hotelowy Farm JaipurŁazienka z sofąPokój Farm Jaipur z dekoracjami w stylu hinduskimPokój Farm Jaipur z tarasemTaras pokoju Farm Jaipur

Ocena hotelu
hotelirestauracjainfo.pl
Adblock
detector