The Caves  

W klasycznej opowieści CS Lewisa o Narnii, Siostrzeniec czarodzieja, Polly Plumber – mała dziewczynka – znajduje sekretną część swojego domu i udaje, że jest to jaskinia przemytników, zostawiając tam kilka pustych butelek po piwie. Na szczęście te jaskinie są lepsze. O wiele lepiej. Na przykład restauracja znajduje się w oświetlonej świecami grocie, w której serwowane są jamajskie „szarpane” potrawy. Możesz odwiedzić bar z rumem wykuty w żywym wapieniu. Spa znajduje się również w jaskini, dzięki czemu możesz zrelaksować swoje ciało splątanymi palcami masażystki.

Zakwaterowanie znajduje się na szczycie klifu – specjalnie zaprojektowane domki i wille łapią morską bryzę, a wiele z nich oferuje przepiękne widoki na ocean. Każde mieszkanie zostało indywidualnie zaprojektowane z unikalnymi dziełami sztuki i punktami sprzedaży, od ręcznie formowanej dużej wanny po własną altanę jadalną. Okolica jest rajem dla miłośników sportów wodnych, a światowej klasy miejsca do nurkowania i snorkelingu są na wyciągnięcie ręki.

Klify Caves i oceanJaskinie NegrilBudynek JaskiniPokój JaskiniJaskinia hotelu CavesRomantyczna kolacja w jaskiniJaskinie w Negril

Ocena hotelu
hotelirestauracjainfo.pl
Adblock
detector