The Canvas   Hotel

Balansujesz na rowerze górskim na szczycie skalistego szlaku stromo opadającego w dół zbocza. Wszystko koncentruje się na twoim następnym manewrze. Twój tyłek unosi się za siodełkiem dla zachowania równowagi, stopy mocno przylegają do pedałów, białe knykcie na kierownicy. Ostrożnie wybierasz moment, zanim pedałujesz do przodu na tyle, by skierować siłę skierowaną w dół ze wzniesienia prosto na obracające się koła. To wspaniałe uczucie.

Hotel Canvas zapewni Ci najwyższej klasy rower górski i trasy, które spełnią wszystkie standardy. Wieczorami bolą cię mięśnie, ale ciało się rozluźniło i nadszedł czas, aby usiąść w saunie przed skokiem do jeziora, jak to jest w tradycyjnym skandynawskim stylu. Twój pokój to „jurta”, która jest tradycyjnym miejscem zakwaterowania rdzennych mieszkańców Norwegii.

Hotel ustawił płócienne jurty na podwyższonych platformach i specjalnie je zaizolował wokół ogniska opalanego drewnem. Płótna i dywany tworzą intymną i przytulną przestrzeń do wieczornego relaksu. Jutro czas spróbować jazdy rowerem po nagim granicie postwulkanicznego krajobrazu. Ścieżki rowerowe stworzone przez Boga.

Jurta hotelu CanvasJurta hotelu Canvas i roweryWnętrze jurty hotelu CanvasKominek w jurcieSauna w jurcieNago w wannie w naturzeGotowanie świeżych krabówŚwieże krabyKolacja w hotelu Canvas na łonie norweskiej przyrodyProfesjonalne rowery hotelu CanvasJazda na rowerze w naturzeKolarstwo górskie na skałachRowerzysta dziewczyna pije świeżą wodę

Ocena hotelu
hotelirestauracjainfo.pl
Adblock
detector