The Brando   Hotel

Z misją zapewnienia gościom wzbogacających wrażeń z podróży przy jednoczesnym „zachowaniu i ochronie naturalnej różnorodności biologicznej Tetiaroa”, hotel Brando jest spektakularnym miejscem na wypoczynek w Polinezji Francuskiej. Hotel nosi imię słynnego aktora Marlona Brando, który po raz pierwszy odwiedził wyspę Tetiaroa podczas kręcenia Mutiny on the Bounty, a następnie powiedział: „Jeśli postawię na swoim, Tetiaroa na zawsze pozostanie miejscem, które przypomina Tahitańczykom, kim są i czym byli wieki temu.” Posiadłość Marlona Brando nadal jest właścicielem tej prywatnej wyspy.

Hotel Brando, do którego można dostać się prywatnym samolotem, oferuje 35 willi położonych na dziewiczych plażach z białym piaskiem, gdzie podróżni mogą spotkać żółwie morskie, manty i egzotyczne ptaki. Dla poszukiwaczy przygód i odkrywców The Brando oferuje zajęcia takie jak nurkowanie z rurką i paddleboarding, a także lekcje nurkowania i jednodniowe wycieczki. Osoby podróżujące z dziećmi w wieku 6-12 lat mogą uczęszczać do „Lagoon School”, aby dowiedzieć się więcej o pięknym otoczeniu i kulturze wyspy.

Posiłki w The Brando to przeżycie samo w sobie; od Beachcomber Cafe po ekskluzywny Les Mutinés, goście mogą delektować się ekologicznymi składnikami o najświeższej jakości.

Bez paliw kopalnych używanych do napędzania czegokolwiek, ta wyspa jest wytworem czystego, nieskażonego piękna, wspaniałym miejscem wypoczynku dla każdego podróżnika.

Prywatny atol Tetiaroa w Polinezji FrancuskiejHotel Brando na prywatnym atoluRestauracja przy plaży hotelu BrandoZ zewnątrz restauracja Brando Hotel MutineerRestauracja Mutineer Hotelu BrandoAntena uzdrowiskowa Brando HotelWejście do spa Hotelu BrandoSpa w Brando Hotel spa relaks na łonie naturyAntena z jedną sypialnią w hotelu BrandoWnętrze hotelu Brando z jedną sypialniąŁazienka Hotelu BrandoHotel Brando z jedną sypialnią na zewnątrz i basenem

Zdjęcie autorstwa Erica Martina

Antena w hotelu Brando

Zdjęcie autorstwa Erica Martina

Willa z dwiema sypialniami i basenem w hotelu BrandoBasen w willi z dwiema sypialniami w hotelu Brando

Zdjęcie autorstwa Erica Martina

Brando Hotel taras z drewnianą platformą do picia koktajliKolacja o zachodzie słońca w hotelu Brando na plażyBasen i plaża Hotelu Brando

Zdjęcie autorstwa Erica Martina

Hotel Brando spływ kajakowy po oceanie

Zdjęcie autorstwa Tima Mc Kenny

Paddleboarding w krystalicznie czystym oceanie

Zdjęcie autorstwa Tima Mc Kenny

Pływanie koralowe na prywatnym atolu Tetiaroa

Zdjęcie autorstwa Tima Mc Kenny

Prywatny atol Tetiaroa

Zdjęcie autorstwa Tima Mc Kenny

Prywatny atol Tetiaroa żywe kolory

Ocena hotelu
hotelirestauracjainfo.pl
Adblock
detector