The Boot  

Podoba mi się, jak ten but w kształcie domku przypominający giganta ma sznurowadła. Zobaczyć, że? Dbałość o szczegóły. Ten romantyczny domek typu bed and breakfast jest jedynym obiektem noclegowym w posiadłości Jester House o powierzchni 2,4 hektara. Wewnątrz znajduje się kominek, aneks kuchenny oraz łazienka z prysznicem zabudowana dla dwóch osób. Po spiralnych schodach znajduje się łóżko typu queen-size i balkon Julii z widokiem na staw i pachnące ogrody. Na zewnątrz można zrelaksować się na uroczych meblach ogrodowych otoczonych gajem orzechów laskowych, co zapewnia więcej prywatności w popołudniowym słońcu.

Pozostała część osiedla jest do Państwa dyspozycji wraz z Jester House Café, która gotuje żywność ekologiczną i nalewa specjalistyczne piwa. W posiadłości znajduje się strumień, w którym żyją oswojone węgorze. Właściwie można je karmić ręcznie. Rozległe ogrody permakultury są pełne drzew owocowych i kwiatów. Wiele konstrukcji jest zbudowanych zgodnie z zasadami ekologicznymi i wykorzystuje drewno i ziemię z posiadłości, aby przypominały nowoczesne średniowieczne konstrukcje.

Bajkowy dom Boot na zewnątrz w nocyBoothouse z bokuDom Boot z tarasemAntena BoothouseSalon Boot HouseKominek BootPara przy kominku w hotelu The BootSypialnia BootPokój hotelowy Boot z balkonemTaras hotelu BootKominek na tarasie hotelu Boot

Ocena hotelu
hotelirestauracjainfo.pl
Adblock
detector