The Balancing   Barn

Zbudowana przez niezależnych architektów MVRDV ta stodoła jest doskonałym przykładem współczesnej architektury. Równoważenie stodoły polega na tym, że połowa jej masy wisi na zboczu wzgórza. To dodaje element dramatu do budynku, może poczucie zbliżającej się zagłady? A może bardziej ekscytujące uczucie równowagi?

Huśtawka zwisa z podłogi jak puenta pod lustrzanym spodem stodoły. Kuchnia jest na twardym gruncie, a sypialnie biegną wzdłuż korytarza. Część dzienna znajduje się w części wolnej przestrzeni ze szklaną podłogą.

Balancing Barn otrzymał wiele nagród za swoją architekturę. Jego wystrój wnętrz również jest na najwyższym poziomie. Zewnętrzna część stodoły pokryta jest odbijanymi płytkami, aby nadać konstrukcji kolor zmieniających się pór roku. Z salonu znajdziesz ogromne okna z niesamowitym widokiem na angielską wieś. W okolicy jest wiele osobliwych wiosek i rezerwatów przyrody, które zapewnią rozrywkę podczas pobytu.

Równoważąca stodołaBalancing Barn w ThoringtonWspółczesna architektura The Balancing BarnNa zewnątrz Balancing BarnWidok z boku na Balancing BarnPrzednie wejście do Balancing BarnWnętrze Balancing Barn z przezroczystą podłogąJadalnia Balancing BarnPokój Balancing Barn

Ocena hotelu
hotelirestauracjainfo.pl
Adblock
detector