The Ark   Kenya

Otwarty po raz pierwszy w 1969 roku, Ark Kenya oferuje gościom naprawdę rzadkie doświadczenie obserwacji dzikiej przyrody, ponieważ znajduje się na terenie Parku Narodowego Aberdare. To, co odróżnia tę lożę gier od konkurencji, to koncepcyjne odwrócenie wycieczek safari i safari. Hotel wychodzi na wodopoj Yasabara z lizawkami solnymi, które przyciągają lokalną przyrodę, dzięki czemu można ją obserwować przez cały dzień w zaciszu hotelu.

Przypominający biblijną arkę budynek ma liczne tarasy, balkony i salony, z których goście mogą obserwować ciągłe przychodzenie i wychodzenie zwierząt wokół wodopoju. Reflektor umożliwia również oglądanie przez całą noc. Goście mogą obserwować zachowania i indywidualne osobowości słoni, nosorożców, bawołów, małp, lampartów, kozłów, bongosów i mnóstwa ptaków, które często odwiedzają to miejsce. Rzadki punkt widokowy, zwłaszcza w bunkrze na parterze, zapewnia doskonałe możliwości fotograficzne. Istnieje również system ostrzegania, który ostrzega o przybyciu zwierząt o szczególnym znaczeniu.

Hotel oferuje 60 pokoi gościnnych z komfortowo wyposażonymi kabinami jedno-, dwu-, dwu- i trzyosobowymi. Wszystkie posiłki przygotowywane są ze świeżych, lokalnych składników i serwowane w głównej jadalni, chociaż w salonie można delektować się koktajlami. Ark Kenya oferuje całkowite zanurzenie się w afrykańskich równinach, nawet ograniczając dostęp pojazdów w celu ochrony środowiska. Lokalizacja gwarantuje, że niczego nie przegapisz podczas pobytu.

Panorama Ark KeniiArka Kenia ze słoniami w wodopojuGłówne wejście do Ark KenyaSalon Ark KenyaBar hotelowy Ark KenyaJadalnia Ark KenyaWieczorem panorama jadalni Ark KenyaPokój dwuosobowy Ark KenyaPokój z 2 łóżkami pojedynczymi Ark KenyaPokój do oglądania gry Ark KenyaPlatforma obserwacji zwierząt Ark KenyaSłonie Ark Kenya w wodopojuWidoki lasów Ark KenyaGóry w Kenii

Ocena hotelu
hotelirestauracjainfo.pl
Adblock
detector