Texel   Yurts

Nigdy nie miałem złego czasu w jurcie. Jest coś uroczego w lampach gazowych i piecu opalanym drewnem, dzięki którym Twoja grupa będzie ciepła na drewnianej podłodze pokrytej dywanami. Te rzeczy pomagają się zrelaksować w sposób, który nie wymaga kosztownych zabiegów ani przesadnie entuzjastycznych masaży. Struktura jest okrągła z ogniem pośrodku, więc komunikacja jest swobodna i łatwa.

Teraz te jurty mają również lodówkę, aneks kuchenny i doskonałe toalety w osobnym budynku w pobliżu. Do wyboru dwu- lub czteroosobowa jurta lub opcja superluksusowa ze stołem jadalnym i misternie rzeźbionymi lampami. Lokalizacja jest trochę cichym kempingiem w pobliżu Parku Narodowego Dunes of Texel w Holandii.

Ziemia zawiera słone bagna i wysoką trawę, która pozwala wielu rzadkim ptakom na gniazdowanie w pokoju. Możesz obserwować ptaki lub po prostu wybrać się na relaksującą przejażdżkę rowerową lub powłóczyć się po okolicy, być może mówiąc sobie z zadowoleniem „ahh”.

Otwarte drzwi w jurcie TexelDrzwi z jurty TexelPokój z jurtą TexelJurta TexelSufit z jurty TexelPiec opalany drewnem Texel YurtLampy marokańskie Texel YurtZłoty kran Texel YurtDach z jurty TexelTulipany TexelPlaża Texel

Ocena hotelu
hotelirestauracjainfo.pl
Adblock
detector