Taprobane   Island

Wyobraź sobie prywatną wyspę tuż przy południowym wybrzeżu Sri Lanki, do której można dotrzeć tylko na dwa sposoby: przejażdżką na grzbiecie słonia lub brodząc w krystalicznie czystych, sięgających kolan wodach. Cóż, nie wyobrażaj sobie więcej, bo to miejsce naprawdę istnieje – witaj na wyspie Taprobane! Ta pierwotnie zbudowana w latach dwudziestych XX wieku wyspa jest teraz domem dla tylu pokoi z łazienkami, ilu jest pracowników: tylko pięciu (w tym szef kuchni i kamerdyner)!

Pomieszczenia mieszkalne są jasne, białe i przestronne, z wysokimi sufitami i ozdobione różnymi dziełami sztuki i fotografiami. Poduszki i narzuty z żywej tkaniny dodają pięknych akcentów kolorystycznych. Goście mogą również zgubić się w ogromnym tropikalnym ogrodzie na wyspie, bogatym w hibiskusy, helikony i frangipani. Z basenem bez krawędzi z widokiem na Ocean Indyjski i palmami usianymi wszędzie, goście znajdą niezrównany poziom ciszy i spokoju na tej wyspie.

Czujesz się głodny po całym relaksie? Na tej wyspie będziesz mieć prywatnego szefa kuchni, który ugotuje ci pyszne tropikalne potrawy, takie jak czerwony ryż ze Sri Lanki, curry z ananasem i imbirem oraz tarta kokosowa. Nie ma znaczenia, gdzie siedzisz podczas jedzenia; każdy punkt widokowy oferuje wspaniałe widoki.

Wyrusz poza wyspę (choć z pewnością nie musisz!), a znajdziesz mnóstwo atrakcji, w których możesz wziąć udział – od obserwowania wielorybów i delfinów po górskie szlaki rowerowe i plantację białej herbaty, na której można dowiedzieć się, jak herbata, produkuje się cynamon i kauczuk.

Wyspa TaprobaneWilla na wyspie Taprobane nocąWyspa Taprobane Sri LankaWejście i salon na wyspę TaprobaneWnętrze salonu Taprobane IslandPokój na wyspie TaprobaneSypialnia Taprobane Island z prywatnym balkonemBalkon na wyspie Taprobane z widokiem na morzeSypialnia i łazienka Taprobane IslandBasen na wyspie Taprobane z widokiem na morzeBasen i plaża na wyspie Taprobane

Ocena hotelu
hotelirestauracjainfo.pl
Adblock
detector