Sura Design   Hotel & Suites

Sultanahmet to historyczna dzielnica Stambułu, w której znajduje się słynny Błękitny Meczet. Kiedyś odbywały się w nim wyścigi rydwanów w stylu Ben Hur i jest jednym z najpopularniejszych miejsc na świecie. Pobyt w luksusowym hotelu designerskim to marzenie wielu osób. Dlaczego więc nie marzyć o Sura Design Hotel? Tutaj goście są rozpieszczani doświadczeniem pełnym „ihya”, co oznacza „szczęście” w języku osmańskim.

Istnieją cztery piętra: bursztynowy, turkusowy, lapis (głęboki błękit metamorficzny, kamień półszlachetny) i srebrny inspirowany historyczną teksturą Stambułu i bogactwem kulturowym. Tematy obejmują historię i poezję, urok Jedwabnego Szlaku i czysto modernistyczny design. W ogrodzie można napić się popołudniowej herbaty. Do dyspozycji Gości jest także sala fitness. Czyste marmurowe łazienki są zachwycające, podobnie jak najdelikatniejsza lniana pościel. Restauracja Deraliye Terrace serwuje dania kuchni śródziemnomorskiej i egejskiej, ale prawdziwą atrakcją jest niezakłócony widok na Stambuł, w tym słynną świątynię Haga Sophia.

Główne atrakcje Stambułu znajdują się w odległości krótkiego spaceru od drzwi wejściowych, co czyni go idealnym wyborem dla osób zmęczonych tymi samymi starymi łańcuchami.

Sura Design Hotel & Suites Widok z lotu ptakaSura Design Hotel & Suites Wejście na zewnątrzSura Design Hotel & Suites WejścieRecepcja Sura Design Hotel & SuitesSura Design Hotel & Suites LobbyPokój Sura Design Hotel & SuitesSura Design Hotel & Suites SypialniaSura Design Hotel & Suites ŁazienkaSura Design Hotel & Suites Haga Sophia WidokRestauracja Sura Design Hotel & Suites z widokiem na świątynię Haga SophiaSura Design Hotel & Suites Taras na dachu Śniadanie z Haga Sophia PanoramaSura Design Hotel & Suites Łaźnia tureckaSura Design Hotel & Suites Łaźnia tureckaSura Design Hotel & Suites BasenSura Design Hotel & Suites Basen modelkaSura Design Hotel & Suites Pływające jedzenie w baseniePanorama Stambułu z lotu ptaka

Ocena hotelu
hotelirestauracjainfo.pl
Adblock
detector