Sur Un Arbre   Perche

Połącz się ze swoją wewnętrzną małpą i zostań w domku na drzewie! Sur Un Arbre Perche pozwala przeżyć na nowo dzieciństwo i spędzić noc w domku na drzewie, obcując z naturą i podziwiając scenerię parku Chateau des Enigmes.

Twoje śniadanie jest dosłownie wciągane na taras za pomocą staromodnego systemu kół pasowych. Istnieją domki na drzewie dla par i rodzin.

Nie ma prądu, ale są toalety kompostujące, duże tarasy i mnóstwo dzikich zwierząt, w tym małe zoo dla dzieci i dużych dzieci w sercu.

Jeśli się zastanawiasz, domy są bezpieczne, ponieważ są budowane zgodnie ze zdrowiem i kształtem każdego drzewa. Ponadto wszystkie konstrukcje są przyjazne dla środowiska i nie są potrzebne żadne gwoździe ani śruby, co oznacza, że ​​większość wypadków, które mogą się zdarzyć z powodu wadliwych konstrukcji, jest niemożliwa. Dla dodatkowej ochrony dostępne są również siatki zabezpieczające.

Jest to idealny przystanek dla miłośników przyrody z dogodną lokalizacją w pobliżu Royan, Bordeaux i La Rochelle.

Domek na drzewie Sur Un Arbre PercheCabane des moussaillonsPiracki domek na drzewieWnętrze Sur Un Arbre PercheŁóżka w domku na drzewieTaras domku na drzewieMost linowyPara domek na drzewieCabane zenŁóżko dla pary w domku na drzewieSypialnia w domku na drzewieŁóżko domek na drzewieBalkon domku na drzewieWidoki z balkonu

Ocena hotelu
hotelirestauracjainfo.pl
Adblock
detector