Sunborn   London

Kogo stać na 150 000 funtów tygodniowo na czarter superjachtu? Niewiele. Ale dzięki Sunborn London nadal możesz doświadczyć życia seksownego wilka morskiego. Jest to superjacht o długości 394 stóp, który został przekształcony w luksusowy hotel.

Zacumowane na stałe w Royal Victoria Dock centrum finansowe Canary Wharf i City są tak łatwo dostępne, jak słynne centrum O2, w którym odbywają się największe koncerty i wystawy. Istnieje 138 pokoi, których ceny zaczynają się od stosunkowo skromnych 180 funtów za noc (305 USD), aż po apartament królewski z sauną, zatopionym jacuzzi i prywatnym tarasem o powierzchni 100 m². Istnieją dwie restauracje, jedna na wyśmienitą kuchnię, a druga na bardziej swobodną.

Jacht London Sunborn ma pozostać w Londynie przez wiele lat, ale nic nie stoi na przeszkodzie, aby podnieść kotwicę i wypłynąć, jeśli Londyn nagle znajdzie się w trudnej sytuacji finansowej… lub zostanie skradziony przez piratów.

Sunborn London w Royal Victoria DockSuperjacht Sunborn w LondynieSunborn Londyn jacht w nocySunborn jacht w Londynie z bliskaSchody Sunborn LondonŻyrandol Sunborn LondonLuksusowe wnętrze Sunborn LondonLondyńska restauracja SunbornSunborn londyńska restauracja nocąPokój Sunborn LondonSypialnia Sunborn w LondynieWidok na Londyn z Sunborn London

Ocena hotelu
hotelirestauracjainfo.pl
Adblock
detector