Summertime   Goa

Letnia willa położona na szczycie wzgórza na obrzeżach Calangute z widokiem na pola ryżowe i bujny tropikalny ogród. Jest to rzadka luksusowa willa, która cieszy się dwoma akrami prywatnych ogrodów, dzielonych z ptakami, motylami i spokojem. To wyjątkowe miejsce nawet w Goa. Z dużego basenu typu infinity roztacza się widok na ogrody i dolinę oraz wodospad i staw karpi Koi po drugiej stronie.

Willa Summertime jest przestronna i wypełniona światłem słonecznym. Wewnątrz dwupoziomowa część dzienna z jadalnią pływa w lekkiej i świeżej bryzie. Trzy główne apartamenty – identyczne pod względem wielkości, ale o uroczym i indywidualnym charakterze – mają duże garderoby, pałacowe łazienki i ręcznie wykonane meble zaczerpnięte z podróży na Bali i ukrytych miejsc w Indiach.

Summertime jest w pełni obsadzone kucharzem, ogrodnikami i pracownikami ochrony. To idealne miejsce na wypoczynek, relaks i naładowanie akumulatorów. Chociaż willa została zaprojektowana tak, aby zapewnić sześciu gościom prywatne, spokojne wrażenia, magiczna panorama i mnóstwo przytulnych kącików do czytania sprawiają, że ta willa jest również romantycznym miejscem na wypoczynek.

Letnia willa w GoaLetnia willa w jadalni GoaLetnia willa w nasłonecznionym salonie GoaLetnia willa we wnętrzu GoaLetnia willa w fotelu bibliotecznym GoaLetnia willa w przestrzeni mieszkalnej GoaLetnia willa w Goa wieczorna kolacjaLetnia willa w pokoju GoaLetnia willa w pokoju Goa z prywatnym tarasemLetnia willa w stawie tarasowym Goa z rybamiLetnia willa w łazience GoaLetnia willa w wannie GoaLetnia willa na słonecznym tarasie GoaLetnia willa w basenie GoaLetnia willa w basenie Goa w nocyLetnia willa na tarasie Goa w nocyLetnia willa w wodospadzie GoaLetnia willa przy drodze Goa

Ocena hotelu
hotelirestauracjainfo.pl
Adblock
detector