Berghaus Sulzfluh   Alpenhütte

Sulzfluh Mountain Inn wydaje się pochodzić bezpośrednio z klasycznej literatury; jest schowany na końcu doliny, oferując wspaniały widok na Alpy Szwajcarskie, górską scenerię Doliny Partnun i społeczność Graubünden poniżej. Hotel oferuje rustykalną górską atmosferę i widoki z tarasu słonecznego. Ta tradycyjna górska chata zapewnia wczasowiczom ucieczkę w góry od 1875 roku.

W hotelu znajduje się kilka sal wypoczynkowych, w których panuje rodzinna i towarzyska atmosfera. „Stary pokój” to wspólna przestrzeń, która jest wystarczająco duża, aby wygodnie pomieścić 60 osób i jest idealna na imprezy grupowe i spotkania z innymi gośćmi. Możesz także zrelaksować się na 80-osobowym tarasie słonecznym i cieszyć się majestatem otoczenia.

W 2003 roku hotel rozpoczął swoją podróż ku nowoczesności i został zmodernizowany do obecnego stanu. Renowacja hotelu pomogła połączyć dwa stulecia historii z nowoczesnością. Istnieje wiele pokoi do pojedynczego i podwójnego wykorzystania, pokoje rodzinne z łóżkami piętrowymi oraz wspólny pokój wieloosobowy dla bardziej wciągających wrażeń. Siedem pokoi zachowało swój nostalgiczny romans, oświetlonych jedynie blaskiem świec, aby stworzyć idealną atmosferę na wypoczynek we dwoje. Goście mogą nawet zjeść posiłek przy delikatnym blasku lampy gazowej w hotelowej restauracji.

Hotel położony jest zaledwie 5 kilometrów od pięknego kościoła Sankt Antonien i tylko 20 kilometrów od ośrodka narciarskiego Sankt Antonien. Doskonała lokalizacja hotelu stanowi doskonałą bazę wypadową do odkrywania gór poprzez piesze wycieczki, wycieczki rowerowe, wyprawy na rakietach śnieżnych lub wycieczki narciarskie. Nawet po dwóch stuleciach Sulzfluh Mountain Inn nadal zapewnia autentyczne wrażenia wszystkim wczasowiczom poszukującym rustykalnego górskiego wypoczynku, aby w pełni cieszyć się urokiem St. Antonien.

Berghaus SulzfluhKarczma górska Sulzfluh i Alpy SzwajcarskieRestauracja SulzfluhApartament SulzfluhaSala jadalna SulzfluhPokój SulzfluhaTradycyjna sypialnia SulzfluhGóra Sulzfluh

Ocena hotelu
hotelirestauracjainfo.pl
Adblock
detector