Sublime   Samana

Sublime Samana Resort znajduje się na Dominikanie i charakteryzuje się bujną zielenią i dżunglą, a wszystko to pomiędzy plażami z drobnym piaskiem. To naprawdę łączy w sobie to, co najlepsze z obu światów — wypoczynek w lesie i zabawę na plaży. Hotel, nie tylko luksusowy, ale należący do elity Small Luxury Hotels of the World, oferuje siedem akrów posiadłości z kanałem basenów, sięgającym ponad pięćset stóp.

Największą radość z tego doświadczenia może przynieść kojący dźwięk fal oceanu uderzających o brzeg lub delikatna mglista bryza. Restauracja na miejscu oferuje posiłki przy basenie ze specjalnym połowem przystawek dnia z Beachside Grill. Bistro to nocna restauracja serwująca lokalne produkty. Chociaż trudno wyobrazić sobie coś bardziej dramatycznego niż długie dziedzińce i starannie skonstruowane baseny z wodą wtapiające się w oszałamiającą dekorację artystyczną, wciąż jest wiele do powiedzenia na temat samych pokoi hotelowych. Te apartamenty i apartamenty oferują nowoczesne i przestronne udogodnienia, prywatne balkony z widokiem na ocean oraz pięciogwiazdkowe udogodnienia z głównymi łazienkami.

Być może widziałeś kiedyś wspaniałe uzdrowiska, wypróbuj rustykalne spa wykonane z drewna palmowego, trzciny cukrowej i słomy! Ten styl konstrukcji pomaga spa wtopić się w naturalne kolory kurortu. Prysznice deszczowe, masaże deszczowe i nowoczesne zabiegi upiększające – cały czas z widokiem na Ocean Atlantycki – brzmi jak idealny początek wakacji na Dominikanie.

Wysublimowany ośrodek SamanaBudynek Sublime Samana nocąWzniosłe lobby SamanaZameldowanie Sublime SamanaBujne ogrody Sublime SamanaWzniosła willa z basenem SamanaWzniosła willa Samana nocąSalon w willi Sublime SamanaSypialnia Sublime SamanaWysublimowana łazienka SamanaZestaw sypialni Sublime SamanaJacuzzi w sypialniJacuzzi na tarasie na dachu z widokiem na oceanSalon przy basenie Sublime SamanaSeksowna kobieta na basenieMasaż na plażyPlaża Samana

Ocena hotelu
hotelirestauracjainfo.pl
Adblock
detector