Strawberry   Hill

Jamajka ma to wszystko; wybrzeże, tropikalny klimat, barwna, bujna kultura i bujny raj falujących lasów deszczowych. Strawberry Hill Jamaica Luxury Resort to górska wioska, w której wille i domki umiejętnie łączą kolonialny gust z nowoczesnymi interpretacjami architektki Ann Hodges. Natura cię otacza. Rozkoszuj się wspaniałym widokiem ze wzgórza na mistyczne góry zmieniające nastroje wraz z dryfującą mgłą. Odkryj ukryte wodospady i odizolowane społeczności, podchodząc z bliska do flory i fauny podczas wędrówki z przewodnikiem po dziczy.

Jamajka to wyluzowana społeczność, a wyluzowanie jest dokładnie tym, jak się poczujesz dzięki autentycznej jamajskiej kuchni z wyboru różnych prywatnych usług gastronomicznych, przytulnego baru do spotkań towarzyskich i pełnych usług spa. Wybieraj od apartamentów typu studio po wille z dwiema sypialniami i odpocznij od hałasu i tłumów w jednym z najbardziej przyjaznych klimatów, jakie ma do zaoferowania natura.

Widoki na Strawberry Hill KingstonNocna panorama Strawberry HillJadalnia w Strawberry HillRestauracja Truskawkowe WzgórzePokój Truskawkowego WzgórzaSypialnia w Strawberry HillBasen na Truskawkowym WzgórzuBasen Strawberry Hill z widokiemWidoki na Błękitną Górę

Ocena hotelu
hotelirestauracjainfo.pl
Adblock
detector