Storfjord   Hotel

Ten hotel to budynek Lafta. Lafta to starożytny sposób budowania domów w Norwegii. Drewno jest suszone przez dwa lata, specjalnie cięte i układane na miejscu jak wspaniała układanka. Do izolacji stosuje się wełnę jagnięcą. Rezultatem jest przytulne, przyjazne dla środowiska miejsce na pobyt. I jaka lokalizacja. Hotel położony jest na prywatnym terenie, wśród chronionego lasu z milionem drzew. Widok jest na Alpy Sunnmore i Storfjorden, w pobliżu wpisanych na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO Geirangerfjord i Hjorundfjord.

Twój pokój jest indywidualnie zaprojektowany i ma ogrzewanie podłogowe, które zapewnia ciepło w palcach. Niektóre pokoje oferują widok na imponujące fiordy. Oświetlona świecami drewniana sala przypomni ci o sagach staronordyckich, a zima przyciąga, będziesz chciał skosztować świeżych owoców morza, lokalnych produktów i dziczyzny z lasu. Jeśli chodzi o zajęcia, cóż, ryzykując, że zabrzmi to hiperbolicznie, wszystko, co robi się na świeżym powietrzu w tym spektakularnym miejscu, z pewnością będzie wplecione w twoją duszę do końca życia.

Front hotelu StorfjordHotel Storfjord z balkonuSalon w hotelu StorfjordJadalnia hotelu StorfjordStorfjord Hotel długi tradycyjny stółSalon hotelu StorfjordStorfjord Hotel tradycyjny drewniany pokójPokój Storfjord Hotel BlabaerBlabaer pokój z czerwonym łóżkiemPokój w hotelu StorfjordPokój Selje w hotelu StorfjordWidok na fiordy z hotelu StorfjordWidok na jezioro z ogroduJazda na rowerze na łonie naturyŚnieżny widokwanna z hydromasażemPływanie w fiordzie

Ocena hotelu
hotelirestauracjainfo.pl
Adblock
detector