Sri Panwa   Phuket

Ten położony wysoko na południowym krańcu wyspy Phuket hotel oferuje rozległe widoki na Morze Andamańskie. Twoja willa jest urządzona w wyrafinowanym, nowoczesnym stylu z mnóstwem tajskich bibelotów. Następnie powinieneś wyjść na zewnątrz i prosto do swojego prywatnego basenu bez krawędzi. Następnie umyj się w łazience wewnątrz/na zewnątrz, pachnącej świeżym eukaliptusem.

Hotel jest akredytowany przez tajską rodzinę królewską i jest ulubieńcem słynnego magnata hotelowego Roberta Burnsa i znanego szefa kuchni Gordona Ramseya, więc wiesz, że jedzenie będzie dobre. Zjedz w tajskiej lub zachodniej restauracji, a następnie wypij drinka na tarasie na dachu z innym, bardziej towarzyskim basenem bez krawędzi. Spa jest szczególnie prywatne i zagospodarowane z małymi basenami, wodospadami i stawami z liliami.

Specjalistyczne zabiegi, takie jak peeling solny z mango z olejkami eterycznymi i delikatna akupresura, pomagają leczyć ciało. Mając tak niesamowity luksus na wyciągnięcie ręki, zrozumiesz, dlaczego jest to jeden z najlepszych kurortów w Tajlandii.

Sri Panwa PhuketKlub basenowy BabaRestauracja Sri PanwyApartament Sri PanwaWnętrze willi rezydencjiWilla z basenem Sri PanwaBasen willi rezydencjiWanna na tarasieBasen Sri PanwyGniazdoPokłady słoneczne

Ocena hotelu
hotelirestauracjainfo.pl
Adblock
detector