Spitbank   Fort

Przylatując helikopterem, Spitbank Fort początkowo wygląda jak posterunek wojskowy z klasycznej gry strategicznej, takiej jak Red Alert czy Total Annihilation. Rzeczywiście, kiedy został zbudowany w latach 60. XIX wieku, miał cel wojskowy: bronić brytyjskiego portu Portsmouth, który był wówczas jednym z najbogatszych portów na świecie.

Dziś został przekształcony w luksusowy hotel z 9 apartamentami, 3 barami, 3 restauracjami i zapleczem spa. Zostań tam i jak najlepiej wykorzystaj swoje słone środowisko podczas wyprawy wędkarskiej; W wodach roi się od skorupiaków, pływających ryb i krabów, więc znajdzie się coś dla doświadczonych i początkujących wędkarzy. Być może spokojny kajak morski bardziej Ci odpowiada. Możesz je wynająć w hotelu i wypłynąć na bogate wody kanału La Manche. Jest też akademia jachtów regatowych, gdzie doświadczony skipper zabierze Ciebie i Twoją drużynę na fale na upstrzone morzem popołudnie.

Fort Spitbank w GosportFort Spitbank widziany z góryAntena Spitbank FortFort SpitbankuZbliżenie na Fort SpitbankSchody Fortu SpitbankZdjęcie ślubne Spitbank FortNa górze w nocyForty SolentuJedzenie w forcie SpitbankSalon Spitbank FortPokój hotelowy Spitbank FortSypialnia w forcieSypialnia Fortu SpitbankApartament Spitbank FortPokój o tematyce morskiej Fort SpitbankSpitbank Fort taras do opalania na dachuJacuzzi Spitbank FortOgniskoFort Spitbank na otwartym morzu

Ocena hotelu
hotelirestauracjainfo.pl
Adblock
detector