Southern Ocean   Lodge

Southern Ocean Lodge znajduje się na Wyspie Kangura, która jest w większości ogromnym rezerwatem przyrody. Z pewnością zainspirują Cię spalone słońcem wapienne klify, rozbijające się fale i nieskrępowana przyroda. Często spotyka się tu lwy morskie, koale i rybołowy.

Twój pokój jest nowoczesny i designerski, wyposażony w specjalnie zamówione meble. Okna sięgające od ściany do sufitu biegną przez całą długość domku, którego długość przypomina pociąg zatrzymany na szczycie klifu. Będziesz jadł najlepsze organiczne produkty z tej żyznej części świata, kochając te zuchwałe warzywa i ręcznie hodowane mięso.

Spa znajduje się na szczycie klifu z widokiem na fale i fale Atlantyku. Powietrze jest tak czyste, że można poczuć, jak znika napięcie, będąc tam, ale w Australii nie chcesz siedzieć w spa przez cały dzień. Indywidualne pakiety wycieczek obejmują wycieczki i wędrówki, podczas których możesz poznać kulturę i przyrodę okolicy, podczas gdy spa i doznania kulinarne są dopasowane do Twoich zajęć.

Aktualizacja:

Obiekt Southern Ocean Lodge został zniszczony w wyniku pożarów buszu, które rozprzestrzeniły się na zachodnim krańcu wyspy Kangura w styczniu 2020 r., a obiekt jest obecnie zamknięty. Pracują nad ponownym otwarciem najpóźniej do 2023 roku.

Southern Ocean Lodge na Wyspie KanguraSouthern Ocean Lodge z zewnątrzPokój wspólny Southern Ocean Lodge z kominkiem i zapierającym dech w piersiach widokiem na morzeKominek Southern Ocean LodgeRestauracja Southern Ocean LodgePokój Southern Ocean Lodge z widokiem na morzeApartament Southern Ocean LodgePokój Southern Ocean Lodge z widokiem na Wyspę KanguraŁazienka w Southern Ocean LodgeJacuzzi na prywatnym tarasie na Wyspie KanguraPrywatna przejażdżka Mercedesem SUVSpacer po Wyspie KanguraŁowienie ryb na plaży Wyspy KanguraGigantyczne formacje skalne na brzegu Wyspy KanguraSkały w morzu na wyspie KanguraLew morski na Wyspie Kangura

https://www.youtube.com/watch?v=io6Jy4GjbDs

Ocena hotelu
hotelirestauracjainfo.pl
Adblock
detector