Soneva Jani   Maldives

Ośrodek ten stał się sensacją w mediach społecznościowych, pojawił się na niezliczonych blogach, kontach na Instagramie i stronach na Facebooku. Nietrudno zrozumieć, dlaczego Soneva Jani jest uważana przez wielu za raj dla podróżujących, z idealnymi willami na wodzie rozrzuconymi wokół turkusowej wody.

Wille stoją na palach tuż nad wodą, zapewniając niezakłócony widok we wszystkich kierunkach. Jak okiem sięgnąć, jest tam ekstrawagancja kolorów z niezliczonymi odcieniami niebieskiego. Powiedzieć, że wille są luksusowe, to duże niedopowiedzenie. Nawet najmniejszy, One Bedroom Water Retreat, ma prywatny basen bez krawędzi, minibar, gabinet, taras na dachu i taras słoneczny (można też zarezerwować wariant ze zjeżdżalnią!). Jeśli to już wystarczy, aby zakręcić Ci się w głowie, poczekaj, aż usłyszysz o innych willach. Hamaki, siatki na katamarany, rozsuwane dachy, dzięki którym możesz spać pod gwiazdami… lista jest długa. Można śmiało powiedzieć, że wszystko, o czym kiedykolwiek marzyłeś w domu wakacyjnym, jest na pewno tutaj. A do tego znakomita restauracja na miejscu, serwująca specjały szefa kuchni przez cały dzień.

W cenę wliczony jest szeroki wybór usług dodatkowych. Możesz pływać na desce z wiosłem, żeglować, windsurfingować, pływać kajakiem lub wybrać się na nurkowanie z rurką z rezydentem biologiem morskim. Będziesz poruszać się na bezpłatnym rowerze i spędzać wieczory oglądając filmy pod gwiazdami lub ciesząc się koktajlami o zachodzie słońca. A na cześć najwierniejszego towarzysza bezludnej wyspy, obsłuży cię prywatny kamerdyner, pan lub pani Friday.

Zwykle zadajesz sobie pytanie: „Co jest wliczone w cenę?” ale tym razem jest to bardziej „Czy jest coś, co nie jest wliczone w cenę?”.

Ośrodek Soneva Jani Malediwy

Nadwodne wille Soneva Jani wyposażone są w zjeżdżalnie wodne.

Soneva Jani Maldives The Gathering ze zjeżdżalniąSoneva Jani Maldives Willa na wodzie z 3 sypialniami i anteną

Jeśli lubisz poranne pływanie, po wstaniu z łóżka możesz wskoczyć na zjeżdżalnię i pluskać się w lazurowych wodach Oceanu Indyjskiego.

Soneva Jani Maldives Rekolekcje wodne z 2 sypialniami i zjeżdżalnią wodną do oceanu

Zapomnij o zadymionych barach z głośnymi ludźmi, ten stół bilardowy należy tylko do Ciebie i oferuje spektakularne widoki – tak jak inne części willi.

Soneva Jani Maldives Wnętrze willi na wodzie z 4 sypialniami i stołem bilardowymSypialnia w willi Soneva Jani Maldives z otwartym dachem na niebo w nocySypialnia Soneva Jani Maldives z widokiem na oceanTaras willi Soneva Jani Maldives z basenemSoneva Jani Maldives zewnętrzna łazienka z wanną w wodzieSoneva Jani Maldives Willa z 3 sypialniami i łazienką na zewnątrzSoneva Jani Malediwy panorama siedzenia nad oceanemZjeżdżalnia wodna Soneva Jani Maldives do oceanu

Ten hamak rozciągający się nad czystymi wodami oceanu jest jednym z wielu wyjątkowych miejsc, w których można obejrzeć zachód słońca.

Hamak wodny Soneva Jani Maldives nad oceanem

Cinema Paradiso Sonevy Jani to prawdopodobnie najwspanialsze kino na świecie.

Soneva Jani Malediwy Cinema Paradiso - kino plażoweZachód słońca na Malediwach Soneva Jani

Ocena hotelu
hotelirestauracjainfo.pl
Adblock
detector