Son Gener  

Hotel Son Gener to pięknie odrestaurowany wiejski dom z XVIII wieku, położony na hektarach prywatnej posiadłości w bardzo wiejskiej i cichej okolicy Majorki. Daleko od szaleństwa obleganych przez turystów plaż i festynów w stringach południa; pobliskie plaże sprawiają wrażenie, jakbyś cofnął się w czasie, być może na tyle daleko, by móc pływać śladami Neptuna.

Posiłki są ekologiczne i często przygotowywane z lokalnych źródeł od sąsiadów hotelu i ich własnych kur. Menu szefa kuchni to tradycyjne majorkańskie smaki, a wino pochodzi z hotelowej piwnicy, głęboko na hiszpańskim zboczu wzgórza. Wnętrza charakteryzują się chłodną prostotą tradycyjnego hiszpańskiego stylu życia, a otaczające je ogrody są idealnymi miejscami do spożywania posiłków. Jest pełne studio jogi i coroczne rekolekcje jogi. Terapeuci są dostępni i przeszkoleni w zakresie wszystkich typowych terapii i luksusowych masaży. Możesz także grać w golfa przez cały dzień na imponującym polu golfowym w pobliżu.

Hotel Son Gener na MajorceHotel Son Gener mieści się w tradycyjnym majorkańskim budynkuWspólny obszar Son Gener z fortepianemDekoracja zewnętrzna Son GenerTaras Syna GeneraProjekt wnętrz firmy Son GenePokoje hotelowe Son GenerPokój hotelowy Son GeneRomantyczny pokój w hotelu Son Gener na MajorceBiały designerski pokój w Son GenerPokój syna GeneraPokój Syn Gener z tarasemBasen w hotelu Son GenerBasen Syna GeneraBasen dla synaBasen wewnętrzny z widokiem na zewnątrz w hotelu Son GenerJacuzzi Son Gener i inne przyjemnościZupa w hotelu Son GenerSyn Sera

Ocena hotelu
hotelirestauracjainfo.pl
Adblock
detector