Solar   do Castelo

W XVIII-wiecznej rezydencji na terenie zamku św. Jerzego w Alfama w Lizbonie mieści się firma Solar do Castelo. Ten eko-hotel, który został zbudowany na miejscu dawnego pałacu Alcaçova, oferuje najwyższej klasy pokoje hotelowe z drewnianymi podłogami we współczesnym stylu, telewizorem z płaskim ekranem, bezprzewodowym dostępem do Internetu oraz łazienką z wanną.

Solar do Castelo jest jedynym w obrębie murów zamku. Jest idealnie położony i znajduje się w odległości spaceru od centrum Lizbony. Możesz także wybrać się na wycieczkę po mieście i poznać starówkę i kulturę lub spędzić relaksujące popołudnie na nadrzecznym placu Praça do Comercio.

Oprócz wszystkich wspaniałych usług i zakwaterowania, pobyt na dwie noce zapewni Ci kilka wspaniałych ofert. Otrzymasz bezpłatne bilety kolejowe do nadmorskich miast Estoril i Cascais, a także bezpłatne przejazdy tramwajem linii 28 do Alfama, Baixa, Chiado, Bairro Alto i innych zabytków. Jakby tego było mało, masz również bezpłatny dostęp do wszystkich muzeów w Lizbonie, bezpłatny dostęp do pola golfowego Heritage i dostęp do klubu Silk, jednego z najbardziej luksusowych klubów w dzielnicy Chiado w Lizbonie.

Po jednodniowych wycieczkach warto spędzić wieczór w części wypoczynkowej z kamiennymi ścianami i kojącymi dźwiękami oraz chłodnym powietrzem dostarczanym przez fontannę na dziedzińcu.

Hotel Solar do CasteloMury zamku św. Jerzego z widokiem na hotel Solar do CasteloWejście Solar do CasteloPatio Solar do Castelo z fontannąSalon Solar do CasteloSalon Solar do CasteloSala Solar do CasteloMuzeum Solar do Castelo

Pokój Alfamy

Pokój Solar do Castelo Alfama

Pokój Castelo

Pokój Solar do Castelo Castelo

Pokój mansardowy

Pokój Solar do Castelo MansardaOkno słoneczne do CasteloSolar do Castelo widoki na zamek i panoramę Lizbony

Ocena hotelu
hotelirestauracjainfo.pl
Adblock
detector