SnowCastle   Kemi

SnowCastle znajduje się w północnych krańcach fińskiej Laponii. Nie, Laponia nie jest domem tańca na kolanach, ale domem lodu i cudów. SnowCastle jest ręcznie budowany każdego roku od 1996 roku, za każdym razem w nowym stylu. Coroczna budowa ma miejsce, gdy najlepsi architekci śniegu spotykają się, aby stworzyć jeden z wielkich sygnałów, że ludzkość nie jest stracona – nie wtedy, gdy wciąż możemy tworzyć tak piękne rzeczy.

Kompleks podzielony jest na SnowHotel, SnowRestaurant i SnowChapel. Temperatura wewnątrz wynosi około -5, więc goście są zawsze ubrani w ciepłe ubrania. Rama twojego łóżka jest zrobiona z lodu, ale grube dywany i termiczny śpiwór zapewnią ci ciepło. Restauracja serwuje gorące i zimne napoje, aw menu znajdują się obfite dania kuchni północnej, w tym filet z renifera. SnowChapel to przestrzeń religijna, w której można organizować śluby, chrzciny i inne uroczystości. To przestrzeń do cichej medytacji w zamarzniętym krajobrazie. SnowChapel to miejsce, w którym można wędrować pod zorzą polarną.

Śnieżny Zamek KemiŚnieżnaRestauracjaSnowRestauracja KemiWnętrze SnowCastle w LaponiiSzczegóły SnowRestaurantLodowe smokiLodowa galeria kosmicznaRzeźby lodoweŚnieżna KaplicaKaplica z loduKorytarz Śnieżnego ZamkuSala grupowa SnowCastleApartament hotelowy SnowCastle

Ocena hotelu
hotelirestauracjainfo.pl
Adblock
detector