SleepIn   Fængslet

Masz ochotę przespać noc za kratkami? Czy zastanawiałeś się kiedyś, jak to jest być więźniem? SleepIn Fængslet (Fængslet = więzienie) w Danii może w końcu zaspokoić Twoją ciekawość! Usytuowany w starym więziennym oddziale dla chorych (ostatni więzień opuścił go w 2006 roku), budynek został odnowiony, ale autentyczność więziennego życia pozostała. Dzięki nienaruszonym graffiti na ścianach dawnych mieszkańców i oryginalnym działającym radiem, każdy z 22 pokoi zapewnia wyjątkowe wrażenia dla tych, którzy chcą zostać.

W pokojach nie ma pryszniców ani toalet; znajdują się w salach. Wszystkie pokoje wyposażone są w łóżka piętrowe i mogą pomieścić do czterech osób.

Nie martw się; goście mają większy wybór pożywienia niż chleba i wody. Chociaż śniadanie nie jest wliczone w cenę, Café Lorentzen to uroczo urządzone miejsce dla tych, którzy chcą coś przekąsić – a okna tutaj nie mają krat!

Niektóre obiekty dawnego więzienia – warsztaty więzienne, aula, sala gimnastyczna – są udostępniane do wynajęcia na spotkania, konferencje czy przyjęcia. Według strony internetowej hotelu, SleepIn Fængslet jest uważany za „biznes społeczno-ekonomiczny, a zyski są kierowane na inne działania i wydarzenia w więzieniu”. Podróżni mogą również wybrać się na wycieczkę po więzieniu i odwiedzić Muzeum Więzienia, aby dowiedzieć się więcej o historii.

SleepIn FængsletWięzienie Stanowe HorsensBudynek hotelu więziennego SleepIn FængsletWnętrze hostelu więziennego SleepIn FængsletSleepIn więziennej celi FængsletPokój więzienny SleepIn Fængslet z łóżkami piętrowymiSpanie w pokoju FængsletŚpij w pokoju Fængslet w nocySleepIn pokój Fængslet w nocy z łóżkami piętrowymiŁazienka SleepIn FængsletSpanie w sypialni FængsletKoncert SleepIn Fængslet

https://www.youtube.com/watch?v=GgCWmblawM

Ocena hotelu
hotelirestauracjainfo.pl
Adblock
detector