Skylodge Adventure   Suites

Czy kiedykolwiek wyobrażałeś sobie, jak to jest być ptakiem, siedzącym wysoko nad resztą w przytulnym gnieździe, z widokiem na rozległe piękno otaczającej przyrody? Jeśli tak, czeka Cię uczta!

Skylodge Adventure Suites w Cusco w Peru oferuje niesamowite wrażenia z podróży, jakich nie ma nigdzie indziej.

Dostępny tylko przez wspinaczkę, wędrówkę lub zjazd na linie, każdy zestaw przezroczystych kapsuł wisi pionowo na szczycie góry o wysokości 1200 stóp (366 m).

Skylodge Adventure Suites w Świętej Dolinie Cusco

Kapsuły oferują 300-stopniowy widok na oszałamiający krajobraz Sacred Valley.

Gwiaździsta noc w Świętej dolinie Cusco, Peru

W każdym apartamencie kapsułowym znajdują się cztery łóżka, jadalnia, oświetlenie zasilane energią słoneczną i, tak, łazienka!

Wspinaczka do wiszących kapsuł Skylodge Adventure Suites

Jeśli po wspięciu się na samą górę nadal brakuje Ci odrobiny adrenaliny, możesz wykonać kilka pozycji jogi na platformie prowadzącej do Twojej podniebnej kabiny.

Joga na szczycie Skylodge Adventure SuitesSkylodge Adventure SuitesDziewczyna wchodzi do kapsuły Skylodge Adventure Suites

Zasłony mają blokować słońce i zapewniać prywatność, ale goście mogą zawsze chcieć je rozsunąć, aby cieszyć się zapierającymi dech w piersiach widokami.

Toaleta Skylodge Adventure SuitesPokój Skylodge Adventure SuitesSypialnia Skylodge Adventure Suites z panoramicznym widokiem na góryŁóżko Skylodge Adventure Suites z majestatycznym widokiem

Goście otrzymują również śniadanie i kolację wraz z winem, ponieważ, jak możesz sobie wyobrazić, lokali gastronomicznych na skraju klifu jest raczej niewiele!

Jadalnia Skylodge Adventure Suites z panoramą

To jedzenie jest świeże i dosłownie podawane gościom przez doświadczonego wspinacza!

Ludzie jedzący w Skylodge Adventure Suites

Niezależnie od tego, czy jesteś zapalonym wspinaczem, czy nie masz żadnej wiedzy na temat przemierzania gór, możesz żyć na krawędzi, nocując w Skylodge.

Wspinaczka w Świętej Dolinie

A jeśli spanie wysoko na zboczu klifu nie jest wystarczająco ekscytujące, co powiecie na pompującą adrenalinę tyrolkę?

Podszewka Sacred Valley

Ocena hotelu
hotelirestauracjainfo.pl
Adblock
detector