Six Senses   Zighy Bay

Six Senses jest zaangażowana w SLOW LIFE (zrównoważone, lokalne, organiczne, wellness – nauka, inspiracja, zabawa, doświadczenia). Ten ośrodek został zaprojektowany wokół tradycyjnej struktury wiejskiej. Możesz więc przejść ze swojej luksusowej willi na centralny plac, być może spotkać się z przyjaciółmi, może zjeść i napić się wśród aromatów targu z przyprawami.

To nie tylko spa, ale także programy detoksykacyjne, relaksacyjne i fitness. Jest nawet Jungle Gym; nie, nie miejsce pełne nadmiernie pobudzonych dzieci i basenów z piłeczkami, ale prawdziwa siłownia w prawdziwej dżungli.

Jeśli chodzi o zajęcia, sporty wodne są tutaj duże i można uprawiać paralotniarstwo i żeglarstwo. Jednego dnia można pojeździć na rowerze górskim, a następnego zrelaksować się na słonecznym tarasie hotelowego jachtu. Dostępne są korty tenisowe, sesje jogi i jazda terenowa po pustyni. Restauracja jest odwiedzana przez znanych szefów kuchni, którzy wprowadzają do menu swój własny styl w różne dni. Jest też muzyka na żywo i tańce na stołach (prawdopodobnie) w nocy.

Hotel Six Senses Zighy BayBasen Six Senses Zighy BayWidok hotelu Six Senses Zighy Bay między budynkami na basen i morzePrywatny taras Six Senses Zighy Bay z basenemMłoda para korzystająca z udogodnień hotelu Six Senses Zighy BayChłodne odcienie ścian hotelu Six Senses Zighy BayTradycyjne wnętrze OmanuKolorowy pokój relaksacyjny w hotelu Zighy BaySchody okrągłeDrewniany pokój Six Senses Zighy BayProsta drewniana łazienkaZłota wannaSalon hotelu Six Senses Zighy BayKąpiel na tarasie na dachu hotelu Six Senses Zighy BayMłoda para na tarasie na dachu hotelu Zighy BayBiblioteka Six Senses Zighy BayJadalnia w ciemnoJoga na tarasie na dachuPrzygotowanie posiłku na szczycie skalistych wzgórz OmanuMłodzi ludzie jedzą posiłki na skalistych górach OmanuRestauracja na szczycie skalistych wzgórz Omanu w nocyRestauracja Six Senses Zighy BayWidok na Zighy Bay z restauracji na wzgórzuSix Senses Zighy Bay z samolotuSpadochroniarstwo w zatoce ZighySkoki ze skał w Zatoce Zighy

Ocena hotelu
hotelirestauracjainfo.pl
Adblock
detector