Sintra   Castle Hotel

„Muszę tylko zauważyć, że wioska Cintra w Estremadurze jest najpiękniejsza na świecie”. Nie moje słowa, ale słowa Lorda Byrona, jednego z najwspanialszych poetów romantycznych na świecie. Romantyczny styl hotelu Sintra Castle jest typowy dla XVIII-wiecznych rezydencji królewskich.

Wchodzisz – zamiatanie marmurowych schodów, piękne żyrandole i freski – personel wpada, by zabrać twoje torby. Brzęk kieliszków i śmiech z baru – z restauracji unoszą się smakowite aromaty. Zabiegi spa Banyan Tree koncentrują się na harmonii duchowej, psychicznej i fizycznej. Golf to tu specjalność. Więc jeśli nie jesteś szczęśliwy, dopóki nie zobaczysz promieni słonecznych odbijających się od twojego kija do ostatniego ptaszka – możesz trafić gorzej. Ich tory są nawet wykorzystywane do czołowych międzynarodowych zawodów. Pod względem kulturowym patrzysz na piękną średniowieczną i romantyczną architekturę jednego z najbardziej historycznych narodów Europy. Krzysztof Kolumb zatrzymał się nawet w drodze do Hiszpanii w 1443 roku. A dla poszukiwaczy przygód imponujące góry Sintra będą stanowić przyjemną skałę, na której można wyostrzyć swoje umiejętności alpinistyczne, chodzenia i wspinaczki. Coś dla każdego, co?

Tivoli Palácio de SeteaisZamek w SintrzeJazda konna w Sintra Castle HotelKonie w Sintra Castle HotelGra w tenisa w Sintra Castle HotelTaras hotelu Sintra CastleRestauracja hotelu Sintra CastlePokój królewski hotelu Sintra CastleZabytkowe pianino hotelu Sintra CastleWina z hotelu Sintra CastlePokój w hotelu Sintra CastlePokój w zamku SintraApartament hotelu Sintra CastleSintra Castle Hotel i basenBasen hotelu Sintra CastleBasen i ogród hotelu Sintra CastleOgród hotelu Sintra Castle

Ocena hotelu
hotelirestauracjainfo.pl
Adblock
detector