Singita Sweni   Lodge

Położony wśród drzew Parku Narodowego Krugera hotel Singita Sweni Lodge to prywatna oaza na brzegu rzeki Sweni. Nieruchomość leży na prywatnej działce o powierzchni 33 000 akrów w obrębie parku narodowego otoczonego unikalną florą i fauną w czterech różnych strefach ekologicznych.

Domek jest pięknie wykonany z drewna i dużych szklanych paneli, dzięki którym można zobaczyć otaczającą przyrodę. Do dyspozycji Gości jest 6 apartamentów z jedną sypialnią, które można zarezerwować pojedynczo lub wszystkie razem dla dużej rodziny lub grupy osób. Wszystkie posiłki, a także wina i alkohole premium są wliczone w cenę. Będziesz mieć również doświadczonego przewodnika, który zabierze Cię na safari Land Rover, jazdę na rowerze górskim i spacery po buszu.

Jeśli zastanawiasz się, czego możesz się spodziewać, lista jest dość obszerna. Prawdopodobnie zobaczysz słonie, lamparty, dużą dumę lwów, nosorożce białe, nosorożce czarne, bawoły, hipopotamy, gepardy i sobole. Będąc w domku, możesz wskoczyć do basenu, w głównej części domku lub zrelaksować się w spa.

Uważaj, Park Narodowy Krugera jest strefą malarii. Będziesz musiał zażywać leki lub chronić się przed komarami.

Singita Sweni Lodge w Parku Narodowym KrugeraMost Singita Sweni LodgeSalon i jadalnia Singita Sweni Lodge z otwartym widokiem na przyrodęKolacja Singita Sweni Lodge wieczoremSypialnia na świeżym powietrzuŁazienka Singita Sweni Lodge przy dużych oknachSalon Singita Sweni LodgeTaras Singita Sweni LodgeBasen Singita Sweni LodgeDzika kuchnia w Parku Narodowym KrugeraSkały Parku Narodowego KrugeraRzeka Sweni w Parku Narodowym Krugera

Ocena hotelu
hotelirestauracjainfo.pl
Adblock
detector