Singita Boulders   Lodge

Safari łączy się z luksusem w odległym Singita Boulders Lodge, głęboko w prywatnym rezerwacie dzikich zwierząt Singita. Po wylądowaniu na prywatnym pasie startowym Singita personel zabierze Cię w 10 minut do głównego loży. Ośrodek położony jest tuż obok rzeki Sand na terenie rezerwatu Sabi Sand.

Organiczne wnętrza z rozległymi otwartymi przestrzeniami są pełne światła. Możesz wybierać spośród 10 apartamentów z jedną sypialnią lub 2 większych apartamentów rodzinnych. Twój luksusowy pokój z łazienką ma prywatny mały basen i nie musisz się martwić o jedzenie i napoje, ponieważ wszystkie są wliczone w cenę.

Codziennie organizowane są safari Land Rover, jazda na rowerze górskim i spacery po buszu. Otrzymasz przewodnika eksperta, który pójdzie z tobą. Po długim dniu spędzonym na łonie natury możesz zanurzyć się w relaksującym spa lub wskoczyć do wspaniałego odkrytego basenu.

Główny domek Singita Boulders Lodge z basenemWnętrze Singita Boulders LodgeSalon Singita Boulders LodgeJadalnia Singita Boulders LodgeBar Singita Boulders LodgeTaras Singita Boulders LodgeSypialnia Singita Boulders LodgeApartament Singita Boulders LodgeŁazienka Singita Boulders LodgePosiłki na tarasie Singita Boulders LodgeKominek Singita Boulders Lodge na tarasie w nocyPustynia Singita BouldersPrywatny rezerwat dzikich zwierząt SingitaSingita Prywatna przejażdżka safari w rezerwacie dziczyzny jeepem

Ocena hotelu
hotelirestauracjainfo.pl
Adblock
detector