Singapore Airlines   Suites

Masz klasę biznes, światową klasę podróżnika, pierwszą klasę, klasę premium; cóż, to trzeba nazwać super niesamowitą klasą. Tak, właściwie, od teraz tak to nazywam. Wybierz się więc na przejażdżkę nową „Super Awesome Class” Singapore Airlines. *

Zacznijmy od skórzanego fotela, który jest wykonany ręcznie przez Poltrona Frau i rozkłada się do wygodnej pozycji do spania. Możesz też po prostu zarezerwować apartament z łóżkiem i fotelem. Twój system rozrywki to 23-calowy telewizor LCD; Mam tylko nadzieję, że zapewnią przyzwoitą jakość słuchawek… Jestem pewien, że tak. Jeśli chodzi o jedzenie, jeśli wyobrażasz sobie luksusową restaurację na niebie, to nie jesteś daleki od prawdy – wszystko to designerska zastawa stołowa i wino Pinot Noir.

Jeśli jesteś pasażerem biznesowym, w bardzo dużych łazienkach jest miejsce na salę konferencyjną, zasilacz do laptopa i luksusowe przybory toaletowe. Twoja indywidualna kabina jest wyposażona w przesuwane drzwi i żaluzje, które zapewniają mnóstwo prywatności. Przypomina mi to czas, kiedy leciałem pierwszą klasą z BA, nie chciałem wysiadać z samolotu. A to była po prostu irytująca pierwsza klasa – wyobraź sobie, jak byś się czuł w super niesamowitej klasie.

*Jestem pewien, że linie lotnicze Singapore Airlines chciałyby podkreślić, że ich apartamenty na pokładzie nazywają się po prostu tak. Chociaż przyznają, że są super niesamowite.

Kabina sypialna Singapore Airlines SuitesStewardessa Singapore Airlines ścieli łóżko w kabinie luksusowego apartamentuStewardessa Singapore Airlines i pasażer w apartamencieApartamenty Singapore AirlinesPrywatna kabina Singapore Airlines Suites

Ocena hotelu
hotelirestauracjainfo.pl
Adblock
detector