Silky Oaks   Lodge

Silky Oaks Lodge oferuje gościom wyjątkową okazję do odkrywania bujnych lasów tropikalnych North Queensland, jednocześnie ciesząc się wszystkimi zaletami eleganckiego kurortu. Oprócz elegancji i nowoczesnych udogodnień, domek z dumą utrzymuje swój status hotelu „Eko-Certified Advanced Ecotourism”.

Idealnie położony wzdłuż rzeki Mossman Gorge, Silky Oaks Lodge jest łatwo dostępny z Cairns i znajduje się zaledwie 15 minut od Port Douglas. Pomimo dostępności bujna tropikalna okolica sprawia wrażenie, jakbyś był w centrum Parku Narodowego Daintree. Goście będą zachwyceni domkami na drzewie, które odzwierciedlają wyjątkowy charakter regionu i ekologiczną ideologię hotelu. Każdy pokój oferuje spektakularne widoki na park narodowy lub bujne ogrody oraz kojące dźwięki lasu deszczowego i rzeki Mossman. Wszystkie pokoje dysponują balkonem i kabiną prysznicową ze strumieniem deszczowym; jednak goście mogą również korzystać z wanny z hydromasażem i części wypoczynkowej w pokojach o podwyższonym standardzie i apartamentach. Możesz także poddać się odmładzającym zabiegom spa w Healing Waters Spa, które wykorzystują naturę do leczenia ciała.

Działa bez wpływu na lokalne środowisko dzięki obiektom na miejscu, takim jak oczyszczalnia ścieków i polityce zrównoważonego działania. Silky Oaks Lodge doskonale komponuje się z naturalnym środowiskiem, umożliwiając gościom spacery na łonie natury, zajęcia wodne wzdłuż rzeki Mossman i spokojną atmosferę Parku Narodowego Daintree.

Silky Oaks Lodge to idealne miejsce na odmłodzenie ducha i odkrywanie naturalnego piękna australijskich lasów tropikalnych.

Park Narodowy Mount LewisPark Narodowy Mount LewisSilky Oaks Lodge w bujnej dżungliMost wejściowy Silky Oaks LodgeRecepcja Silky Oaks LodgeBar Silky Oaks LodgePokój Silky Oaks Lodge z balkonem i hamakiemApartament Silky Oaks LodgeApartament Silky Oaks Lodge z balkonemUzdrowisko Wód LeczniczychWanna Healing Waters Spa z widokiem na dżunglęRestauracja na tarasie Silky Oaks LodgeOkoń dżungliRestauracja Silky Oaks Lodge Jungle PerchSilky Oaks Lodge okoń dżungliBasen Silky Oaks LodgeSpływy kajakowe po rzece MossmanPark Narodowy Mount Lewis trekking wzdłuż rzeki po skałachKobieta na skałach

Ocena hotelu
hotelirestauracjainfo.pl
Adblock
detector