Siena   House

Położony na niewielkim wzgórzu z widokiem na faliste pola, otoczony pracującymi farmami w żyznej dolinie, Siena House to cichy ośrodek w jednym z najbardziej poszukiwanych obszarów Toskanii. Zbudowany w stylu „Leopoldina” w XIX wieku, z zewnątrz jest wspaniałym wiejskim domem z czerwonej cegły, a wnętrze jest rozkosznie współczesne.

Wystrój ma być bardziej „domowy niż hotelowy”, co widać w dużych oknach i przestronnych przestrzeniach. Na zewnątrz znajduje się basen położony na własnych trawnikach w pobliżu pachnącego ogrodu. Każdy pokój ma unikalne cechy i jest wyposażony w telewizor, luksusową łazienkę i jest umeblowany przy użyciu lokalnych materiałów. Jako pensjonat serwują śniadanie, które składa się ze świeżych sałatek owocowych, surowych soków, chleba, jogurtu, ciast i dżemu. W przypadku pozostałych posiłków dostępna jest w pełni wyposażona kuchnia dla gości. Można nawet wybrać własne składniki z ogródka warzywnego.

Siena Dom na wzgórzuSiena House z czerwonej cegłyFasada Domu SienaSalon Siena HouseJadalnia Domu SienaSalon Siena House z grami arkadowymiSalon Siena HouseSiena House duże oknaSchody Domu Sienachill room Siena HouseApartament Siena HouseŁazienka w apartamencie Siena HousePokój Siena House z dużymi oknamiSypialnia Siena HouseŁazienka Domu SienaBasen Domu SienyKrzesła ogrodoweDom wiejskiNatura Torrita di Siena

Ocena hotelu
hotelirestauracjainfo.pl
Adblock
detector