Shutters   on the Beach

Santa Monica, nadmorskie miasto na zachód od centrum Los Angeles, jest domem dla Shutters on the Beach – ekskluzywnego hotelu nad Oceanem Spokojnym. Udekorowany przez Michaela S. Smitha (tak, tego samego człowieka, który udekorował Biały Dom dla administracji Obamy), hotel ma domową atmosferę i wszelkie udogodnienia, o jakich można marzyć. Goście naprawdę poczują się przeniesieni, jakby weszli do własnego prywatnego domu na plaży — od zapraszających drewnianych podłóg i dywaników po przypadkowe książki i dzieła sztuki usiane w całym tekście.

Pokoje wahają się od pokoju typu superior do apartamentu Beach House. Każdy pokój jest wspaniały na swój sposób, ale jeśli szukasz idealnego połączenia luksusu i prostoty, sprawdź Apartament Santa Monica. Od nut plażowego błękitu i bieli po marmurową łazienkę z jacuzzi, ten apartament jest idealnym domem z dala od domu, wraz z odkrytym balkonem z widokiem na miasto Santa Monica.

Jeśli jesteś głodny, nie martw się. Shutters oferuje trzy lokale gastronomiczne dla gości – ich restauracja przy plaży o nazwie Coast jest doskonałym miejscem lub udaj się do 1 Pico, aby skosztować sezonowego menu targowego. Ich salon służy jako przytulniejsza, bardziej nieformalna opcja dla tych, którzy chcą się zrelaksować przy drinku lub małym posiłku.

Dzięki spa, basenowi od strony oceanu i centrum fitness możesz zapomnieć, że poza Shutters jest całe miasto do zwiedzania! Na szczęście wszystko jest w pobliżu; jest nawet Ocean Front Walk, który rozciąga się na południe aż do Venice Beach. Jeśli szukasz wyluzowanych wakacji z klimatem miasta i plaży, zatrzymaj się w Shutters.

Żaluzje na budynku Beach na plaży Santa MonicaOkiennice w lobby plażowym z kominkiem

1 Restauracja Piko

1 Restauracja Piko

Restauracja Wybrzeże

Restauracja Wybrzeże

Salon w holu

Salon w holuOkiennice w apartamencie BeachOkiennice w sypialni na plażyPokój z okiennicami na plaży z widokiem na oceanŻaluzje w łazience na plaży

ONE Spa

ONE SpaOkiennice na kąpieli stóp Beach spaŻaluzje na masażu na plażyŻaluzje na basenie na plażyŻaluzje na leżakach plażowychŻaluzje w ogródku plażowymPlaża Santa Monica

Ocena hotelu
hotelirestauracjainfo.pl
Adblock
detector