Shu’mata   Camp

Shu’Mata to Masajowie oznaczający mistyczne miejsce doskonałości ponad chmurami. A kiedy spojrzysz na mieniące się lodem szczyty Kilimandżaro z obozu Shu’Mata, zrozumiesz, dlaczego współplemieńcy wybrali tę nazwę. Sam obóz znajduje się u podnóża najwyższej góry w Afryce, która wciąż jest wystarczająco wysoka, aby można było ją zobaczyć z odległości wielu kilometrów – po drugiej stronie sawanny ze stadami gnu, słoni i zebr majestatycznie przesuwającymi się po horyzoncie.

Zamieszkasz w wygodnym namiocie safari z łazienką, która jest urządzona w stylu lat 20. XX wieku z kolorowymi dziełami sztuki Masajów i egzotycznymi dywanami. Masz własną werandę i otwarty kominek, dzięki czemu możesz poczuć, jak kiedyś wyglądał Czarny Ląd. Bardziej w głąb buszu niż jego siostrzany hotel, Hatari Lodge, obóz Shu’Mata zapewnia bardziej intensywne wrażenia głęboko na ziemiach Masajów, gdzie jesteś wśród zwierząt.

Obóz Shu'mataObóz Shu'mata i Kilimandżaro w tleObóz Shu'mata w pobliżu ArushyObóz Shu'mata o zachodzie słońcaNamioty obozowe Shu'mataPrzestrzeń życiowa obozu Shu'mataDywaniki i poduszki Shu'mata CampSzachy obozu Shu'mataPokój obozowy Shu'mataŁazienka w obozie Shu'mataPrysznic w obozie Shu'mataDekoracja łazienki Shu'mata CampWnętrze namiotu Shu'mata CampShu'mata Camp otwarty namiotNocna weranda obozu Shu'mataTaras obozu Shu'mataPosiłki na obozie Shu'mata na łonie naturyCzłonek plemienia Obozu Shu'mataJadalnia z widokiem na żyrafyShu'mata Camp otwarte ogniskoKrzesła Shu'mata Camp na otwartej przestrzeniObserwowanie zwierzątKobieta wchodząca w interakcję z dziećmi z plemienia TanzaniiSafari w Parku Narodowym ArushaPark Narodowy ArushaSłonie z Parku Narodowego ArushaLamparty Parku Narodowego ArushaZachód słońca w Parku Narodowym ArushaWzgórza Parku Narodowego Arusha

Ocena hotelu
hotelirestauracjainfo.pl
Adblock
detector