Ship   in the Ice

A Ship in the Ice jest dokładnie tym, na co brzmi – zamarzniętym statkiem we fiordzie Tempel, który ma ponad 100 lat i który został przerobiony na bardzo ładne zakwaterowanie. Jasne, prawdopodobnie mogliby rozmrozić statek, ale co w tym zabawnego? O wiele bardziej ekscytujące jest przebywanie na pokładzie historycznego statku i jak dotąd jedynego na świecie statku hotelowego skutego lodem.

Otoczenie jest niesamowite, ponieważ patrząc ze statku można zobaczyć wspaniałe widoki na górę Tempel, a także różne norweskie specjały – takie jak niedźwiedzie polarne, zorza polarna i prawdziwa arktyczna dzicz. Dzieciom może nie o to chodziło, ale wyślij je do hotelu Legoland, aby przeżyć wyjątkową polarną przygodę jak żadna inna! Hotel to tylko połowa zabawy, ponieważ można zorganizować wycieczki na skuterach śnieżnych, z uprzejmą ciepłą odzieżą z hotelu. Podobnie jak w przypadku wielu arktycznych miejsc, zobaczenie ciemnej dziczy z odrobiną światła słonecznego za górami jest surrealistyczną wycieczką — różnica między nocą a dniem staje się myląca. Potem oczywiście widzisz zorzę polarną i jest to niesamowita naturalna anomalia.

Oprócz całej przygody i zwiedzania możesz spodziewać się zapewnionego śniadania, zwiedzania zabytkowych budynków, a następnie pięciodaniowego posiłku po całym dniu zabawy. To może być najbliższy kontakt z dziką przyrodą (bez narażania życia na ekspedycję naukową!), więc ciesz się tym doświadczeniem!

Spitsbergen Statek w lodzieTempelfjorden ze statkiem utkniętym w lodzieSpitsbergen Statek w restauracji hotelu IceJedzenie na statku SpitsbergenSuszona papryka Spitsbergen ShipOkno statku SpitsbergenWysiadanie na schodach statku SpitsbergenPies w pudełku i statek Spitsbergen w tleŁadny biały pies w pudełkuPsie zaprzęgi na lodzie fiorduDzieciak cieszący się jazdą na sankach po lodzie fiorduWspinaczka z powrotem do zadokowanej łodzi

Ocena hotelu
hotelirestauracjainfo.pl
Adblock
detector