The Shell   House

Wiesz, kiedy trzymasz muszlę przy uchu, słuchasz i słyszysz morze? Co by było, gdybyś mógł mieszkać w skorupie? Shell House jest takim miejscem. Wewnątrz zawsze będziesz słyszeć morze i czuć jego zapach, ponieważ wody Karaibów są tylko kilka kroków stąd.

Shell House składa się z dwóch części mieszkalnych. Na parterze znajduje się główny dom wakacyjny z częścią dzienną i aneksem kuchennym, a na drugim – główna sypialnia. Obok znajduje się drugi pokój z łóżkiem typu king-size i łazienką. Jest też dziedziniec z basenem.

Shell House został zbudowany z betonu i znalezionych materiałów przez artystę-właściciela i jego żonę. Mieszkają w pobliżu i są pod ręką, aby upewnić się, że masz fantastyczną podróż. Wewnętrzna część dzienna nie ma narożników, jest całkowicie okrągła. Łazienki w stylu muszli to prawdziwa podróż; zlew wykonany jest z muszli, krany z korala, a wieszaki na ręczniki z innych muszli znalezionych na plaży.

Dom ShellaDom Shell nocąTaras Domu MuszliSalon Shell HouseKuchnia Shell HouseSchody Shell HouseSypialnia Shell HouseŁazienka Shell HouseWidok Shell House na basenBasen Shell HouseZachód słońca na plaży Isla Mujeres

Ocena hotelu
hotelirestauracjainfo.pl
Adblock
detector