Shakti   360 Leti

Osiem tysięcy stóp (2438 metrów) w Himalajach hotel Shakti oferuje autentyczne wrażenia z krain nieznanych na zwykłym szlaku turystycznym. Położony na grzbiecie z przepięknym widokiem na Himalaje.

Ścieżki i wioski są udrapowane jak naszyjnik na pogórzu i dziczy, która rozciąga się tak daleko, jak tylko sięga twój widok.

Joga, medytacja i tradycyjna gościnność zajmą się twoim wewnętrznym światem, podczas gdy świat zewnętrzny zachwyci się spacerami po wiosce, tradycyjnym tańcem i wyprawami konnymi organizowanymi przez lokalnych przewodników.

Doświadczysz spowolnienia i otwarcia lokalnej kultury i ludzi. Celem jest naprawdę wciągające doświadczenie.

Hotel ma najwyższej klasy zielone referencje, pozyskując personel i żywność lokalnie.

Wszystkie budynki są zbudowane przy użyciu lokalnych technik i pracy – ściany z suchego kamienia są niezauważalnym wyczynem umiejętności i stanowią naturalne tło dla większości wnętrz.

Kumaoni Dancers to lokalna grupa taneczna wspierana przez hotel, która daje występy w całym regionie. Nie wspominając już o ekologicznych systemach wodno-kanalizacyjnych.

Główny budynek Shakti 360 LetiHimalaje ShaktiShakti 360 Leti w naturzeShakti 360 Leti pokój i taras otwarty na naturęNa tarasie w nocy z ogniskiemPrywatny serwer obiadowy w pokoju na prywatnym tarasieŚniadanie na łonie naturyRestauracja Shakti 360 LetiShakti 360 Leti z widokiem na HimalajeWejście do pokoju Shakti 360 LetiSalon Shakti 360 LetiShakti 360 Leti w nocyKominek dwustronnyWidok z pokojuPokój Shakti 360 LetiPokój Shakti 360 Leti z widokiem na HimalajeShakti 360 Leti taras w pokojuShakti 360 Leti prywatny tarasShakti 360 Leti domowe warzywaJoga w HimalajachPrzygotowanie do piknikuPiknik wśród himalajskiej naturyWidok z Shakti 360 LetiShakti jeep wysoko w górachTrekking w górachTrekking w HimalajachSpaceruj po Shakti 360 LetiHimalaje ShaktiMost dla ludzi i owiecWidok na Himalaje

Ocena hotelu
hotelirestauracjainfo.pl
Adblock
detector