Seven Hotel  

Jeśli tu zostaniesz, możesz spać w jednym z jedynych na świecie lewitujących łóżek. Wygląda na to, że unosi się kilka stóp nad ziemią i jest słabo oświetlony blaskiem diod LED, a nad tobą rozpryskuje się światłowodowe nocne niebo nad sufitem. To całkiem świetne, prawda? To znaczy, nawet łóżko kapitana Kirka nie lewitowało.

Spójrz na te zdjęcia… jaki pokój byś wybrał? Twój pokój zawiera wszystkie standardowe udogodnienia, darmowe Wi-Fi i odpowiedni ekspres do kawy (niezbędny do kawy). Do dyspozycji Gości jest dekadencka restauracja i piwnica z winami, której specjalnością jest szampan. Masażyści są dostarczani pod Twoje drzwi, abyś mógł się zrelaksować po nocy spędzonej w rozbrykanym Paryżu. Z pewnością będziesz chciał wykąpać się w swojej niesamowitej pływającej wannie ze światłami LED, a jeśli masz ochotę na kawałek tradycji, możesz wyjść na swój paryski taras i cieszyć się otaczającymi Cię widokami.

Siedem Fasada hoteluSiedem barów hotelowychSalon hotelu SevenLewitujący pokój hotelu SevenLewitująca łazienka w hotelu SevenCzarny pokój hotelu SevenŁazienka w pokoju Seven HotelSeven Hotel Suite Tajny agentSeven Hotel Suite Sypialnia tajnego agentaPokój dzienny w apartamencie Seven HotelApartament Seven HotelŁazienka w apartamencie Seven HotelSiedem Hotelowy biały pokójSeven Hotelowa biała łazienkaSeven Hotel czerwony i czarny pokójSeven Hotel czarno-biała łazienka

Ocena hotelu
hotelirestauracjainfo.pl
Adblock
detector