Sekeping   Serendah

Sekeping Serendah to nie tyle hotel, co ośrodek natury, składający się z przezroczystych, otwartych szop, które zostały specjalnie zaprojektowane, aby stworzyć prosty stan relaksu i obcowania z naturą.

W cieniu lasu deszczowego znajduje się siedem prywatnych szop. To odosobnienie zapewnia środowisko wolne od technologii, zaledwie godzinę drogi od miasta Kuala Lumpur.

W pokoju znajdują się wszystkie niezbędne udogodnienia, w tym kuchenka mikrofalowa, zestaw do przygotowywania gorących napojów i prysznic. Tutaj możesz zrelaksować się przy dźwiękach lasu deszczowego na swoim prywatnym balkonie lub tarasie.

Jest tu wiele do zrobienia. Podejdź do wodospadu i wskocz do małego basenu wykutego w skale przez spadającą kaskadę wody. Następnie odwiedź lokalne wioski Orang Asli lub pobliską Międzynarodową Farmę Orchidei z jej dziwnymi i pięknymi kwiatami.

Możesz też wybrać się na trekking w dżungli z lokalnymi przewodnikami. Pobyt tutaj to dobra zabawa w spokojny, naturalny sposób, wolny od wymagań miejskiego życia.

Szklana szopa 1

Szklana szopa Sekeping Serendah 1Szklana szopa 1 na zewnątrzSzklana szopa 1 salon od górySzklana szopa 1 pokój dzienny

Glamping to luksusowy wariant biwakowania, a nocleg w środku bujnej zieleni lasu deszczowego to wyjątkowe przeżycie. Sekeping Serendah Retreat oferuje dziwaczne zakwaterowanie w otoczeniu mieszkańców dżungli, takich jak małpy i papugi.

Szklana szopa 1 pokój

Pokój na świeżym powietrzu w Sekeping Serendah zapewnia bliski kontakt z florą i fauną dżungli, a dach zapewnia suchość.

Szklana szopa 1 sypialnia

Szklana szopa 2

Szklana szopa 2

Prywatne pokoje wychodzą na taras otoczony lasem deszczowym.

Szklana szopa 2 przezroczysta dżunglaSzklana szopa 2

Najwyższej jakości moskitiera z 285 otworami na cal kwadratowy chroni przed malarią i irytacją ugryzienia.

Przezroczysty pokój dżungli

Dom Malajski

Dom MalajskiKorytarz Domu MalajskiegoKuchnia Malajskiego DomuPokój w Domu MalajskimToaleta w dżungliSypialnia Domu MalajskiegoWidok z łóżka Domu Malajskiego

Błotna szopa

Taras Domu BłotnegoPokój dzienny Domu BłotnegoWnętrze Domu Błotnego

Drewniany Dom

Drewniany DomWnętrze domu z drewnaPokój w drewnianym domu

Magazyn 1

Magazyn 1Magazyn dżungliSzopa magazynowa w dżungliMagazyn 1 pomieszczenie

Magazyn 2

Magazyn 2Dekoracja magazynu 2Magazyn 2 kuchniaMagazyn 2 jadalniaStylizacja magazynuMagazyn 2 łóżka

Ocena hotelu
hotelirestauracjainfo.pl
Adblock
detector