Sekeping   Kong Heng

Sekeping Kong Heng to butikowy hotel położony w Ipoh, starym brytyjskim mieście kolonialnym, które tętni wolnym tempem życia, w pobliżu wspaniałych szlaków turystycznych. Trzypiętrowy budynek był pierwotnie domem dla aktorów, którzy występowali w sąsiednim teatrze, który spłonął w latach 50. XX wieku.

Sekeping Kong Heng został przebudowany na wyjątkowy hotel z kawiarnią na parterze. Kawiarnia słynie z kuchni zachodniej i oferuje wszystko, od pysznych ciast i hamburgerów po kawę rzemieślniczą. Główny budynek został starannie odmłodzony, aby zachować jego pierwotny charakter, dodając jednocześnie nowy dziedziniec ze schodami prowadzącymi do pomieszczeń na piętrze. Dodatkowo jest część wypoczynkowa z pufami i hamakami na leniwe popołudnia.

Twoja imponująca zawieszona szklarnia ma telewizor, Wi-Fi i prysznic ze strumieniem deszczowym. Następnie, kiedy będziesz gotowy do drogi, możesz wziąć rower z recepcji i wyruszyć na zwiedzanie tego fascynującego miasta.

Budynek Sekeping Kong HengSekeping dziedziniec Kong Heng

Stare i nowoczesne spotykają się w mało spektakularny sposób, zachowując nienaruszone elementy historyczne.

Wejście Sekeping Kong Heng

W tym piękne drewniane belki.

Wnętrze hotelu Sekeping Kong HengBar z sokami Sekeping Kong HengWspólny salon Sekeping Kong HengDramatyczne schody Sekeping Kong Heng

Przestronne i przewiewne pokoje zapewniają wyjątkowe zakwaterowanie.

Wspólny pokój Sekeping Kong HengPokój rodzinny Sekeping Kong HengSekeping Kong Heng LoftPrywatna sypialnia Sekeping Kong Heng

Ocena hotelu
hotelirestauracjainfo.pl
Adblock
detector